top of page

Tere tulemast THE NEW YOU e-poodi!
 
Siit leiad endale kasulikke e-raamatuid maitsvate retseptidega, treeningprogramme treenimaks kas kodus või jõusaalis ning isegi treeningvahendeid, millega oma treeningud edukalt sooritada!
 

SINU UUS SINA

24,90 €
Kõik kehakaalu langetamisest - toitumine, mõtteviis ja kuidas muuta see igaveseks.
Laos
1
Toote üksikasjad

SINU UUS SINA Armas naine!

See raamat on Sinule, kes Sa soovid oma elukvaliteeti parandada tervisliku kehakaalu, toitumise ning aktiivsema elustiili abil. Sa soovid näha enda tõelist potentsiaali, seda, milline Sinu keha tegelikult olla võiks, ja kogeda, milleks Sa tegelikult suuteline oled? Ihkad elada, tulvil ehedat elujõudu, tunnetada endas pulbitsevat energiat ning nautida sisemist enesekindlust? Ja saavutada seda kõike meeldivas tasakaalus, järgides lihtsaid ja loogilisi toitumispõhimõtteid, ning selle kõige juures korra nädalas ka elu nautida. Jah, see on võimalik!

Paindlik toitumine, mõtteviis, esimesed lihtsad sammud, maitsvate roogade retseptid ning juhised jõutreeningutega alustamiseks. Lisaks kuhjaga motivatsiooni ja müütide purustamist. – Kõik, mida vajad tõeliseks, tervislikuks ja püsivaks kehakaalu langetamiseks.


Raamat on füüsilisel kujul ning jõuab Sinuni 3-5 tööpäeva jooksul, Sinu valitud itella pakiautomaati. Raamatus on 216 lehekülge!

Lisa see toode lemikutesse

 

THE NEW YOU online programmid, väljakutsed ja treeningvahendid on loodud Sinu elukvaliteedi parandamiseks läbi toitumise, treeningute ja uue elustiili. PROGRAMMID ja VÄLJAKUTSED sisaldavad personaalset tuge interneti ja telefoni vahendusel ning vaid siis kui Sina seda soovid. Saates meie@thenewyou.ee aadressile oma ankeedi vastused saame Sind terve perioodi vältel toetada ning vastavalt sellele annan Sulle ka vajadusel muudatusi ja/või soovitusi. 

 

Mis vahe on VÄLJAKUTSETEL ja PROGRAMMIDEL? 

 

VÄLJAKUTSED toimuvad veebipõhises rakenduses, millele saad ligi kus iganes Sa viibid, samuti saad valida koduste/jõusaali hääljuhtimisega harjutuste vahel.

 

VÄLJAKUTSED sisaldavad mitusada retsepti ning toitumise õpetust, tugigruppi, nõuandeid jpm. Küll aga see on perioodiline, kaheksa nädalat tööd ja nädal pausi. 

 

PROGRAMMID on pdf-formaadis dokumendid, mis jäävad Sulle igaveseks ning nendega saad alustada millal iganes soovid ja vajadusel ka algusest alustada. Harjutuste videod on meie kodulehel, samamoodi ka vastavalt programmile ette antud 6 päeva menüü ning toitumise õpetus ja kõik juhised, mida vajad oma eesmärgi saavutamiseks.   

Klikka ülevalt POOD - VÄLJAKUTSE/PROGRAMMID ja loe täpsemalt.

bottom of page