top of page

Tere tulemast THE NEW YOU e-poodi!

 

Siit leiad endale kasulikke e-raamatuid maitsvate retseptidega, treeningprogramme treenimaks kas kodus või jõusaalis ning isegi treeningvahendeid, millega oma treeningud edukalt sooritada!

 

THE NEW YOU online programmid, väljakutsed ja treeningvahendid on loodud Sinu elukvaliteedi parandamiseks läbi toitumise/treeningute ja uue elustiili. 

FATLOSS - Sinu esimene nelja nädala toitumis- ja treeningprogramm, alustajale.

59,90 €
Laos
1
Toote üksikasjad

Sinu teekonna algus!

See programm on mõeldud just neile, kes on rasvapõletuse teekonna alguses. Programm koosneb harjutustest, mis parandavad rühti, tugevdavad ning tasakaalustavad tervet keha, põletavad rasva ja on mõeldud just alustajatele. Samuti ei ole FATLOSS programmis hüppamisi ja välistatud on ka muud liigeseid koormavad harjutused. Kaalulangetuse teekonna esimese etapi programmis on välja toodud detailne toitumise õpetus, taskaalustatud tervislik menüü ning kõik baasteadmised, mida vajad, et olla elu lõpuni kaaluprobleemidest prii.

Treeninguid on nädalas vaid kolm ja kogu programm on ülesse ehitatud jõutreeningu baasil, mida saab sooritada nii jõusaalis kui ka kodus.

PS! Korra nädalas on kohustuslik THE NEW YOU programmides elu nautida, maiustada või muid naudinguid teha täiel rinnal - hoiad sellega nii füüsilist kui ka vaimset tasakaaalu.

Programm sisaldab:

  • 6 päeva menüüd erinevate retseptide alusel
  • 4 nädala treeningplaani
  • toitumisõpetust
  • motivatsiooni
  • positiivset mõtlemist
  • tasakaalustatud kaalulanguse ABC
  • Monika Kahro ja terve THE NEW YOU tiimi tuge emaili ja telefoni teel terve programmi vältel
  • kingituseks 6-päeva soodne budget menüü retseptide alusel

SUL EI PEA OLEMA EELNEVAID TEADMISI, EELENAT TREENITUST EGA EENEVAT TREENINGVORMI. SEE ON SINU ESIMENE SAMM SINU UNISTUSTE POOLE, ASTU SEE JA VIIME KOOS PÜSIVALT, PÄRISELT JA IGAVESEKS NEED TÄIDE!

*Programmi järgimiseks on vajalikud tuharakumm ning pikk kummilint - Soovitan Sulle enda suurepäraseid THE NEW YOU treeningkumme, mida saad vahendite alt soetada. Sobivad ka teiste tootjate treeningkummid.

Promise by Monika

Garanteerin 100% tulemused, kui järgid kõike mida Sulle on ette kirjutatud. See on tõestatud, testitud ja nauditud paljude poolt enne Sind.

Pärast soetamist tuleb Sulle kinnitus email, kust leiad ,,download'' nupu. Sealt saad endale küsimustiku ankeedi, mis tuleks ära täita ja mulle kiiremas korras saata emailile meie@thenewyou.ee. Ilma ankeeti täitmata EI saa ma anda ligipääsu programmile, sest mul puudub ülevaade Sinu keha tevisliku seisundi, vajalike soovituste või muudatuste kohta.

Lisa see toode lemikutesse

 

THE NEW YOU online programmid, väljakutsed ja treeningvahendid on loodud Sinu elukvaliteedi parandamiseks läbi toitumise/treeningute ja uue elustiili.PROGRAMMID & VÄLJAKUTSED sisaldavad personaalset tuge interneti ja telefoni vahendusel ning vaid siis kui Sina seda soovid. Saates meie@thenewyou.ee aadressile oma ankeedi vastused saame Sind terve perioodi vältel toetada ning vastavalt sellele annan Sulle ka vajdusel muudatused/soovitused. 

 

Mis vahe on VÄLJAKUTSETEL JA PROGRAMMIDEL? VÄLJAKUTSED JA LIIKMELISUS toimub veebipõhises rakenduses, millele saad ligi kus iganes Sa viibid samuti saad valida koduste/jõusaali hääljuhtimisega harjutuste vahel.

 

VÄLJAKUTSED / LIIKMELISUS sisaldab üle 220 retsepti ning toitumise õpetust, tugigruppi, nõuandeid jpm. Küll aga see on perioodiline, kaheksa nädalat tööd ja nädal pausi. (igal ajal saab alustada AASTAKE VÄLJAKUTSET liikmelisusega, Sind lisatakse sel hetkel jooksvasse väljakutsesse)

 

PROGRAMMID on pdf formaadis, mis jäävad SulLe igaveseks ning nendega saad alustada millal iganes soovid ja vajadusel ka uuesti. Harjutuste videod on meie kodulehel ning vastavalt programmile kas kodus või jõusaalis, ette antud 6 päeva menüü ning toitumise õpetust ja kõiki juhiseid mida vajad oma eesmärgi saavutamiseks.   

bottom of page