top of page

Tere tulemast THE NEW YOU e-poodi!
 
Siit leiad endale kasulikke e-raamatuid maitsvate retseptidega, treeningprogramme treenimaks kas kodus või jõusaalis ning isegi treeningvahendeid, millega oma treeningud edukalt sooritada!
 

1.FATLOSS - Sinu esimene nelja nädala toitumis- ja treeningprogramm, alustajale.

49,90 €
Laos
1
Toote üksikasjad

Sinu teekonna algus!


Allalaetavalt lingilt leiad küsimustiku ja programmi, kui Sa soovid personaalset tuge, palun täida küsimustik ning saada see meie@thenewyou.ee aadressile.

See programm on mõeldud just neile, kes on rasvapõletuse teekonna alguses. Programm koosneb harjutustest, mis parandavad rühti, tugevdavad ning tasakaalustavad tervet keha, põletavad rasva ja on mõeldud just alustajatele. Samuti ei ole FATLOSS programmis hüppamisi ja välistatud on ka muud liigeseid koormavad harjutused. Kaalulangetuse teekonna esimese etapi programmis on välja toodud detailne toitumise õpetus, taskaalustatud tervislik menüü ning kõik baasteadmised, mida vajad, et olla elu lõpuni kaaluprobleemidest prii.

Treeninguid on nädalas vaid kolm ja kogu programm on ülesse ehitatud jõutreeningu baasil, mida saab sooritada nii jõusaalis kui ka kodus.

PS! Korra nädalas on kohustuslik THE NEW YOU programmides elu nautida, maiustada või muid naudinguid teha täiel rinnal - hoiad sellega nii füüsilist kui ka vaimset tasakaaalu.


Programm sisaldab:

  • 6 päeva menüüd erinevate retseptide alusel
  • 4 nädala treeningplaani
  • toitumisõpetust
  • motivatsiooni
  • positiivset mõtlemist
  • tasakaalustatud kaalulanguse ABC
  • Monika Kahro ja terve THE NEW YOU tiimi tuge emaili ja telefoni teel terve programmi vältel
  • kingituseks 6-päeva soodne budget menüü retseptide alusel

SUL EI PEA OLEMA EELNEVAID TEADMISI EGA TREENINGVORMI SEE ON SINU ESIMENE SAMM SINU UNISTUSTE POOLE, ASTU SEE JA VIIME KOOS PÜSIVALT, PÄRISELT JA IGAVESEKS NEED TÄIDE!


*Programmi järgimiseks on vajalikud tuharakumm ning pikk kummilint - Soovitan Sulle enda suurepäraseid THE NEW YOU treeningkumme, mida saad vahendite alt soetada. Sobivad ka teiste tootjate treeningkummid.

Lisa see toode lemikutesse

 

THE NEW YOU online programmid, väljakutsed ja treeningvahendid on loodud Sinu elukvaliteedi parandamiseks läbi toitumise, treeningute ja uue elustiili. PROGRAMMID ja VÄLJAKUTSED sisaldavad personaalset tuge interneti ja telefoni vahendusel ning vaid siis kui Sina seda soovid. Saates meie@thenewyou.ee aadressile oma ankeedi vastused saame Sind terve perioodi vältel toetada ning vastavalt sellele annan Sulle ka vajadusel muudatusi ja/või soovitusi. 

 

Mis vahe on VÄLJAKUTSETEL ja PROGRAMMIDEL? 

 

VÄLJAKUTSED toimuvad veebipõhises rakenduses, millele saad ligi kus iganes Sa viibid, samuti saad valida koduste/jõusaali hääljuhtimisega harjutuste vahel.

 

VÄLJAKUTSED sisaldavad mitusada retsepti ning toitumise õpetust, tugigruppi, nõuandeid jpm. Küll aga see on perioodiline, kaheksa nädalat tööd ja nädal pausi. 

 

PROGRAMMID on pdf-formaadis dokumendid, mis jäävad Sulle igaveseks ning nendega saad alustada millal iganes soovid ja vajadusel ka algusest alustada. Harjutuste videod on meie kodulehel, samamoodi ka vastavalt programmile ette antud 6 päeva menüü ning toitumise õpetus ja kõik juhised, mida vajad oma eesmärgi saavutamiseks.   

Klikka ülevalt POOD - VÄLJAKUTSE/PROGRAMMID ja loe täpsemalt.

bottom of page