top of page

Vali enda programm, sisesta kood, mille leiad peale programmi ostmist saabunud meilist ning nii näed kõiki Sinu treeningava alla kuuluvaid videoid.

fatloss treeningprogramm

See programm on mõeldud just neile, kes on rasvapõletuse teekonna alguses. Koosneb harjutustest, mis kiirendavad metabolismi, põletavad rasva ja on mõeldud just algajatele.

treeningprogramm, kaalulangetus

Fatloss programmiga tegime sinu teekonnale alguse, viisime Sinu keha tasakaalu ning tõstsime Sinu igapäevast aktiivsust ning toitusime Sinu keha ja vaimu. Fatlost aga tõstab kergelt Sinu kaloraazi ning lisab Sulle treeninguid juurde.

treeningprogramm, lihasmass

Edasijõudnute kolmas faas rasvapõletuse teekonnal. Kaalulangetuse programmide viimane etapp on sinu kehale harjumuste sisse jätmine, see saab nüüd osaks sinu uuest elust

treeningprogramm, kaalulangetus, kodune programm

Hourglass @home programm on loodud kodustes tingimustes ja väheste vahenditega voolimaks Sinu keha liivakella kujuliseks.

treeningprogramm, kaalulangetus, kodune trenn

Fit & Fabulous programm on loodud Sinu keha voolima veelgi naiselikumaks, põletama rasva, samal ajal tugevdama sinu füüsilist vormi, arendama lihaseid ja tõstma vastupidavust.

Programm koduseks treenimiseks.

treeningprogramm, kaalulangetus, jõusaal

Fit & Fabulous programm on loodud Sinu keha voolima veelgi naiselikumaks, põletama rasva, samal ajal tugevdama sinu füüsilist vormi, arendama lihaseid ja tõstma vastupidavust.

Programm jõusaalis treenimiseks.

treeningprogramm, kaalulangetus, tuharad

Kodune kava imeliste tuharate jaoks. Keskendume tuhara aktiveerimisele ja tööle, et tagada lihaste õige areng.

treeningprogramm, kaalulangetus

Programm neile, kes on oma teekonnal jõudnud punkti, kus sooviksid saavutada seda nö “ekstra” järgmist taset, ning näha, kuhu Sinu keha võib välja jõuda.

treeningprogramm, kaalulangetus, meestele

Meestele suunatud programm. Sisaldab treeningplaani, toitumisõpetust koos näidismenüüga ja kasulikke näpunäiteid.

Palju õnne, et oled alustanud teekonda veelgi parema Sina poole, ja aitäh, et teed seda koos minuga!
bottom of page