top of page
Tere tulemast THE NEW YOU e-poodi!

 

Siit leiad endale kasulikke e-raamatuid maitsvate retseptidega, treeningprogramme treenimaks kas kodus või jõusaalis ning isegi treeningvahendeid, millega oma treeningud edukalt sooritada!

 

THE NEW YOU online programmid, väljakutsed ja treeningvahendid on loodud Sinu elukvaliteedi parandamiseks läbi toitumise, treeningute ja uue elustiili. 

Treeningkummide komplekt

35,90 €
PARIM VAHEND ALUSTAMISEKS! Sisaldab kahte tuhara kummi, pikka tekstiilist treeningkummi ja latex kummi.
Laos
1
Toote üksikasjad

Ideaalne kaaslane terve keha treeninimseks, kaasa pakkimiseks ja suurepäraste tulemuste saavutamiseks!

Treeningkummide komplekt sobib suurepäraselt kasutamiseks kõikide THE NEW YOU koduste programmidega. Naiselikud värvid, kõrge kvaliteet ning piisav vastupanu on just see, mida vajad saavutamaks vastupandamatu kehakuju, treenimaks kus iganes Sa viibid!


Pakend sisaldab:

  • Tuhara kumm tugev (lai riidest ringjas kumm 30cm x 8cm)
  • Tuhara kumm keskmine (lai riidest ringjas kumm 30cm x 8cm)
  • Kummilint (kerge tugevusega 150cm x 15cm )
  • Pikk riidest ringjas kumm (keskmise tugevusega 98cm x 3,5cm)
  • Kaasaskantav kott kummide jaoks (26cm x 22cm)

Tuharakummid on tehtud riidest ning tugevast kummist, mis tagab neile kõrge kvaliteedi juures ka pikaajalise kestvuse + kummid on laiad ning ei sooni jalgu treenides. Latex kummilint on veniv ning paindlik, lähedalt hoides annab tugeva vastupanu, kaugel hoides saab sellega ka hästi venitada.

Uuenenud komplektis on kaasas ka pikk riidest ringjas kumm, mis on keskmise tugevusega ning suurepärane lisa komplekti, mis laiendab Sinu kodust jõusaali ning treeningu võimalusi veelgi enam.

Suurepärane komplekt kasutamiseks nii kodus, jõusaalis kui ka puhkusel olles. Seda on lihtne kaasa võtta, kohvrisse pakkida ning treenida just seal, kus Sinule meedib!

Sinu treeningkummide kompekt tuleb Sinuni 3-5 tööpäeva jooksul itella pakiautomaati, veendu oma telefoni numbri ja emaili korrektsuses! - (pühade ajal kiirete kinkide korral on võimalik Tallinna piires ka ise järele tulla, kirjuta mulle 56842423)

Lisa see toode lemikutesse

 

THE NEW YOU online programmid, väljakutsed ja treeningvahendid on loodud Sinu elukvaliteedi parandamiseks läbi toitumise, treeningute ja uue elustiili. PROGRAMMID ja VÄLJAKUTSED sisaldavad personaalset tuge interneti ja telefoni vahendusel ning vaid siis kui Sina seda soovid. Saates meie@thenewyou.ee aadressile oma ankeedi vastused saame Sind terve perioodi vältel toetada ning vastavalt sellele annan Sulle ka vajadusel muudatusi ja/või soovitusi. 

 

Mis vahe on VÄLJAKUTSETEL ja PROGRAMMIDEL? 

 

VÄLJAKUTSED toimuvad veebipõhises rakenduses, millele saad ligi kus iganes Sa viibid, samuti saad valida koduste/jõusaali hääljuhtimisega harjutuste vahel.

 

VÄLJAKUTSED sisaldavad mitusada retsepti ning toitumise õpetust, tugigruppi, nõuandeid jpm. Küll aga see on perioodiline, kaheksa nädalat tööd ja nädal pausi. 

 

PROGRAMMID on pdf-formaadis dokumendid, mis jäävad Sulle igaveseks ning nendega saad alustada millal iganes soovid ja vajadusel ka algusest alustada. Harjutuste videod on meie kodulehel, samamoodi ka vastavalt programmile ette antud 6 päeva menüü ning toitumise õpetus ja kõik juhised, mida vajad oma eesmärgi saavutamiseks.   

Klikka ülevalt POOD - VÄLJAKUTSE/PROGRAMMID ja loe täpsemalt.

bottom of page