top of page

Tere tulemast THE NEW YOU e-poodi!

 

Siit leiad endale kasulikke e-raamatuid maitsvate retseptidega, treeningprogramme treenimaks kas kodus või jõusaalis ning isegi treeningvahendeid, millega oma treeningud edukalt sooritada!

 

THE NEW YOU online programmid, väljakutsed ja treeningvahendid on loodud Sinu elukvaliteedi parandamiseks läbi toitumise/treeningute ja uue elustiili. 

Treeningkummide komplekt

25,90 €
Laos
1
Toote üksikasjad

THE NEW YOU tuharakummide komplekt on uuenenud!

Ideaalne kaaslane terve keha treeninimseks, kaasa pakkimiseks ja suurepäraste tulemuste saavutamiseks!

Treeningkummide komplekt sobib suurepäraselt kasutamiseks kõikide THE NEW YOU koduste programmidega. Naiselikud värvid, kõrge kvaliteet ning piisav vastupanu on just see, mida vajad saavutamaks vastupandamatu kehakuju, treenimaks kus iganes Sa viibid!

Treeningkummide komplekt sisaldab:

-Tuhara kumm tugev (lai riidest ringjas kumm 30cm x 8cm)

-Tuhara kumm keskmine (lai riidest ringjas kumm 30cm x 8cm)

-Kummilint (kerge tugevusega 150cm x 15cm )

-Pikk riidest ringjas kumm (keskmise tugevusega 98cm x 3,5cm)

-Kaasaskantav kott kummide jaoks (26cm x 22cm)

Tuharakummid on tehtud riidest ning tugevast kummist, mis tagab neile kõrge kvaliteedi juures ka pikaajalise kestvuse + kummid on laiad ning ei sooni jalgu treenides. Latex kummilint on veniv ning paindlik, lähedalt hoides annab tugeva vastupanu, kaugel hoides saab sellega ka hästi venitada.

Uuenenud komplektis on kaasas ka pikk riidest ringjas kumm, mis on keskmise tugevusega ning suurepärane lisa komplekti, mis laiendab Sinu kodust jõusaali ning treeningu võimalusi veelgi enam.

Suurepärane komplekt kasutamiseks nii kodus, jõusaalis kui ka puhkusel olles. Seda on lihtne kaasa võtta, kohvrisse pakkida ning treenida just seal, kus Sinule meedib!


Sinu treeningkummide kompekt tuleb Sinuni 3-5 tööpäeva jooksul itella pakiautomaati, veendu oma telfoni numbri ja emaili korrektsuses! - (pühade ajal kiirete kinkide korral on võimalik Tallinna piires ka ise järele tulla, kirjuta mulle 56842423)

Lisa see toode lemikutesse
bottom of page