top of page

Tere tulemast THE NEW YOU e-poodi!
 
Siit leiad endale kasulikke e-raamatuid maitsvate retseptidega, treeningprogramme treenimaks kas kodus või jõusaalis ning isegi treeningvahendeid, millega oma treeningud edukalt sooritada!
 

Pikk tekstiilist treeningkumm

14,90 €
Laos
1
Toote üksikasjad

Naiselikult roosa ja suurepärane vastupidavus tekstiili ning kummi materjalide kooslusest muudab selle pika ringja treeningkummi Sinu uueks parimaks kaaslaseks treeningutes nii kodus kui jõusaalis. Samuti on võimalik selle tekstiilst kummiga asendada kõiki latekslindiga tehtavaid harjutusi ning sobib suurepäraseks lisaks eelnevalt soetatud THE NEW YOU treeningkummide komplektile.

Roosa ringjas tekstiili ning kummi materjalide segust, keskmise tugevusega treeningvahend on 98cm pikk (poolitatult) ning 3.5cm lai.

Sinu treeningkummide kompekt tuleb Sinuni 3-5 tööpäeva jooksul itella pakiautomaati, veendu oma telefoni numbri ja emaili korrektsuses! - (pühade ajal kiirete kinkide korral on võimalik Tallinna piires ka ise järele tulla, kirjuta mulle 56842423)

Lisa see toode lemikutesse

 

THE NEW YOU online programmid, väljakutsed ja treeningvahendid on loodud Sinu elukvaliteedi parandamiseks läbi toitumise, treeningute ja uue elustiili. PROGRAMMID ja VÄLJAKUTSED sisaldavad personaalset tuge interneti ja telefoni vahendusel ning vaid siis kui Sina seda soovid. Saates meie@thenewyou.ee aadressile oma ankeedi vastused saame Sind terve perioodi vältel toetada ning vastavalt sellele annan Sulle ka vajadusel muudatusi ja/või soovitusi. 

 

Mis vahe on VÄLJAKUTSETEL ja PROGRAMMIDEL? 

 

VÄLJAKUTSED toimuvad veebipõhises rakenduses, millele saad ligi kus iganes Sa viibid, samuti saad valida koduste/jõusaali hääljuhtimisega harjutuste vahel.

 

VÄLJAKUTSED sisaldavad mitusada retsepti ning toitumise õpetust, tugigruppi, nõuandeid jpm. Küll aga see on perioodiline, kaheksa nädalat tööd ja nädal pausi. 

 

PROGRAMMID on pdf-formaadis dokumendid, mis jäävad Sulle igaveseks ning nendega saad alustada millal iganes soovid ja vajadusel ka algusest alustada. Harjutuste videod on meie kodulehel, samamoodi ka vastavalt programmile ette antud 6 päeva menüü ning toitumise õpetus ja kõik juhised, mida vajad oma eesmärgi saavutamiseks.   

Klikka ülevalt POOD - VÄLJAKUTSE/PROGRAMMID ja loe täpsemalt.

bottom of page