top of page

Tere tulemast THE NEW YOU e-poodi!
 
Siit leiad endale kasulikke e-raamatuid maitsvate retseptidega, treeningprogramme treenimaks kas kodus või jõusaalis ning isegi treeningvahendeid, millega oma treeningud edukalt sooritada!
 

SUMMERBURN online toitumis- ja treeningväljakutse rakenduses

69,90 €
Laos
1
Toote üksikasjad

SUMMERBURN online toitumis- ja treeningväljakutse kehakoostise muutmise eesmärgil


Terve suvi ei pea olema üks suur grillipidu, mille tagajärgedega septembris tegelema hakkad. Vaid leides tasakaalu toidu, trenni ning puhkuse vahel, saab suvi olla ka Sinu tulemuste saavutamise aeg. Oma lemmikbikiinides kergemat suve nautides saab üleliigset kehakaalu langetada ja keha vormida ka korra nädalas pidutsedes ja elu tähistades - see on meie väljakutses lausa kohustuslik . Seega kaotada ei ole midagi peale üleliigse keharasva!


SUMMERBURN väljakutse sobib suurepäraselt Sulle, kui:

 • Soovid langetada kehakaalu;
 • soovid põletada üleliigset rasva enda kehalt;
 • soovid voolida endale imelise rühi ning tugevad lihased, mis näevad ka kleidis naiselikud välja;
 • soovid õppida selgeks tervisliku ning Sinu organismile vajaduspõhise toitumise, mis aitab kokku hoida aega ja raha;
 • soovid iga nädal korra tähistada elu moel, kus sööd, jood ja pidutsed täpselt nii, nagu Sina soovid;
 • soovid õppida selgeks tulemusliku treeningu, mis ei eelda 7 päeva nädalas jõusaalis käimist;
 • soovid muuta enda keha ja vaimu tugevamaks ning tõsta enda enesekindlus uutesse kõrgustesse!

SEE ON SINU VÕIMALUS, ARMAS!


Suvi on aeg, mil meie energiavarud on suuremad kui muidu, liikumist on naturaalselt rohkem ning kaalulangetus ning enda unistuste keha nimel töötamine on kergem, kui kunagi varem! Ära lase seda võimalust käest - minu uues online väljakutses keskendume üheskoos just enesearmastuse leidmisele, loome fantastilise tugigrupi interneti vahendusel, mis on väljakutsete ajaloos aidanud leida inspireerivaid ja motiveerivaid sõpru kogu eluks!

Toitumine ning retseptid on üles ehitatud inimkeha vajaduspõhisele toitumisele toetudes ning eesmärgiks on rasvapõletus. Programmi järgi treenides saavutad tõeliselt trimmis, naiseliku ning suvise keha. Jõutreeningud ning keskmise pulsiga treeningud on suurepärane väljakutse just Sinule, kui oled enne väljakutset keskmiselt treeninud või juba varasemalt läbinud THE NEW YOU programmi/väljakutse, kuid sobivad ka alustajatele. Kodustes tingimustes treenides on vaid vaja THE NEW YOU treeningkummide komplekti (tuhara kumm + pikk kummilint) ja vabaraskust (ei pea eraldi ostma, leiame ka kasutust kodustest vahenditest).

Väljakutset saame ka modifitseerida värsketele emmedele, imetavatele emmedele, komplikatsioonideta rasedatele, liigeste vaegustega trennihuvilistele või raskelt ülekaalulistele, samuti sobib see Sinule kui ei ole varem kokku puutunud treeningutega ning oled alustaja (märgi see kindlasti ankeeti, mis peale ostu sooritamist Sinuni jõuab)!

Väljakutse toimub veebipõhises rakenduses (millele saab ligi kõikidest seadmetest kus iganes sa viibid) ja kestab kokku lausa kaheksa nädalat – mis on piisav aeg põletada rasva, toniseerida ülim naiselik vorm ning õpetada Sulle enesearmastust, kiitust ja väärikust! Treeninguid saab teha kus iganes Sa viibid, valida saab koduse ja jõusaali treeningute vahel igal hetkel või neid omavahel lausa kombineerida vastavalt Sinu soovile ja võimalusele ning ei puudu ka sel korral lisaks jõutreeningutele ka üllatused.


Rakendus sisaldab:

 • Üle 200 erineva kergesti tehtavat retsepti, mille seast saad valida välja oma lemmikud ja neid terve aeg soovi korral süüa (lisaks on veel õpetus, kuidas väljas süüa ning kõiki retsepte saab omaenda vajaduse põhiselt ka muuta)
 • Treeninguid nii kodus kui jõusaalis koos "Treeni koos Monikaga" hääljuhtimisega õpetusvideote ning detailsete kirjeldustega
 • Minu ning terve THE NEW YOU tiimi tuge meili ning telefoni teel kogu väljakutse vältel
 • VABA päeva terve nädala jooksul, kus saad puhata, maiustada ning elu nautida
 • kingituseks kaasa ka soodne 6 päeva menüü koos poe nimekirjaga, mis keskmiselt maksab 26 eurot inimese kohta (hind varieerub sinu asukoha suhtes, on võimalik veelgi soodsamalt)
 • Motivatsiooni nii teiste kaasliitujate, videotega kui Sinu enda tulemuste näol, suurepärast tugigruppi minu Facebooki kommuunis
 • Harivaid videoloenguid, toitumise õpetust, teaduspõhiseid nõuandeid kaalulangetuse teekonnal ning Monika nippe ja meetodeid kuidas lihsalt & tervislikult kehakaalu langetada või tervise teekonda alustada
 • kaalulangetuse psühholoogia raamatut veelgi sügavamateks muutusteks ning tasuta retseptiraamatut varajasele alustajale
 • Terve aeg saad sa suhelda ka teiste liikmetega, mis tekitab vägeva tugigrupi ja toetustunde


Online toitumis- ja treeningväljakutse kestab vahemikus 22.mai - 16.juuli 2023 ning terve selle aja vältel saad Sa ligipääsu THE NEW YOU veebipõhisele rakendusele nii telefonist, arvutist, tabletist või isegi nutiteleviisorist. (rakendusele pääseb ligi kõikjalt kus on internet) Need kaheksa nädalat muudavad tõeliselt Sinu elu ja kui Sina oled valmis muutuma ja järgid ettekirjutusi garanteerin ma Sulle ka tõelised tulemused. Väljakutset saab soetada ka läbi AASTAKE VÄLJAKUTSET liikmelisuse,loe selleks lisa siit!


VÕTA VASTU MINU VÄLJAKUTSE JA VIIME KOOS SINU UNISTUSED TÄIDE!


*Peale soetamist tuleb sulle kinnitusega email. Palun lae sealt alla küsimustik ning saada need vastused esimesel võimalusel meie@thenewyou.ee aadressile - kui soovid personaalset lähenemist/tuge või kui oled beebiootel; värske emme; raskelt ülekaaluline; Sinul esineb mõni diagnoos või vigastus. Nii saan Sind kõige enam aidata ja mul on olemas ülevaade Sinu tervislikust seisundist. Väljakutse algab 22. mai ja ligipäsu rakendusele saab alles siis, küll kes soovib varem alustada leia sealt emailist ka retpseptiraamat (koos toitumise õpetusega) & kaalulangetuse psühholoogia raamat ning järgi neis olevaid soovitusi juba kohe! (kontrolli alati ka junk, promotions ja teised meilboksid)

Lisa see toode lemikutesse

 

THE NEW YOU online programmid, väljakutsed ja treeningvahendid on loodud Sinu elukvaliteedi parandamiseks läbi toitumise, treeningute ja uue elustiili. PROGRAMMID ja VÄLJAKUTSED sisaldavad personaalset tuge interneti ja telefoni vahendusel ning vaid siis kui Sina seda soovid. Saates meie@thenewyou.ee aadressile oma ankeedi vastused saame Sind terve perioodi vältel toetada ning vastavalt sellele annan Sulle ka vajadusel muudatusi ja/või soovitusi. 

 

Mis vahe on VÄLJAKUTSETEL ja PROGRAMMIDEL? 

 

VÄLJAKUTSED toimuvad veebipõhises rakenduses, millele saad ligi kus iganes Sa viibid, samuti saad valida koduste/jõusaali hääljuhtimisega harjutuste vahel.

 

VÄLJAKUTSED sisaldavad mitusada retsepti ning toitumise õpetust, tugigruppi, nõuandeid jpm. Küll aga see on perioodiline, kaheksa nädalat tööd ja nädal pausi. 

 

PROGRAMMID on pdf-formaadis dokumendid, mis jäävad Sulle igaveseks ning nendega saad alustada millal iganes soovid ja vajadusel ka algusest alustada. Harjutuste videod on meie kodulehel, samamoodi ka vastavalt programmile ette antud 6 päeva menüü ning toitumise õpetus ja kõik juhised, mida vajad oma eesmärgi saavutamiseks.   

Klikka ülevalt POOD - VÄLJAKUTSE/PROGRAMMID ja loe täpsemalt.

bottom of page