top of page

Tere tulemast THE NEW YOU e-poodi!
 
Siit leiad endale kasulikke e-raamatuid maitsvate retseptidega, treeningprogramme treenimaks kas kodus või jõusaalis ning isegi treeningvahendeid, millega oma treeningud edukalt sooritada!
 

SLIM & TRIM väljakutse rakenduses

79,90 €
Väljakutse mugavas veebipõhises rakenduses - liitu läbi liikmelisuse!
Laos
1
Toote üksikasjad

27.11 - 21.01.2024

ONLINE toitumis- ja treeningväljakutse rakenduses

SLIM & TRIM väljakutse, on loodud Sinu elukvaliteedi parandamiseks läbi enneolematu rühi, vastupandamatu enesekindluse, imelihtsa toitumise ja treenitud tuharate. PÄRISEKS!

SLIM & TRIM väljakutsega kaasa lüües saad näha maailma läbi valguse, läbi rõõmu ja läbi tõelise elujõu, tundes energiat imelihtsast, maitsvast ja tulemuste põhisest toitumisest unustades need ekstreemsed enese näljutamised ja päriselt saada SÜÜES SALEDAKS.

SLIM & TRIM väljakutses on jõutreeningud KOLM korda nädalas ning ise saad valida kas KODUS või JÕUSAALIS, toitumine on paindlik ning õpetan Sulle päriselt selgeks MIDA, MILLAL ja KUI PALJU süüa, et saavutada iga nädal tulemusi.


SLIM & TRIM väljakutse sisaldab:

 • 8 nädalat süsteemset toitumist ja treeninguid kehakoostise muutmise eesmärgil (rasvapõletus + rüht + vorm)
 • üks vaba päev terves nädalas
 • tulemused IGA NÄDAL
 • toitumise õpetus paindlik & lihtne
 • soovi korral personaalne tugi online või telefoni vahendusel
 • chat ja videokohtumised kaasvõitlejate ja Monikaga
 • LISATREENINGUD - valikulised tantsu; jooga ja ekspresstreeningud
 • rakendust saab kasutada kus iganes Sa viibid ja kõikidest seadmetest internetis
 • jõutreeningud nii kodus kui jõusaalis 3x nädalas (kodune kava eeldab treeningkummide olemasolu soeta siit)
 • hääljuhtimisega videod detailsete kirjeldustega & treeni terve treening koos Monikaga (kodune versioon)
 • võimalus kontrollida enda treeningute tehnikat personaaltreeneriga
 • üle 260 lihtsa & maitsva retsepti + toitumise õpetus
 • videloengud ja nõuanded kaalulangetuse & tervise teekonnal
 • kingituseks kaalulangetuse psühholoogia raamat & BUDGET MENÜÜ (ca 26 eur 6 päeva)
 • Sobilik nii alustajale, edasijõudnule, beebiemmele kui ka beebiootel emmele, raskelt ülekaalulisele kui ka jätkajale
 • Võimalus treenida ka Monikaga Myfitness Ülemiste City klubis koos (seda küll lisatasu eest)
 • TULEMUSI IGA NÄDAL!

Online toitumis- ja treeningväljakutse SLIM & TRIM kestab vahemikus 27. november - 21. jaanuar 2024 ning terve selle aja vältel saad Sa ligipääsu THE NEW YOU veebipõhisele rakendusele nii telefonist, arvutist, tabletist või isegi nutiteleviisorist (rakendusele pääseb ligi kõikjalt kus on internet), kust iganes Sa viibid. Väljakutset saab soetada ka läbi AASTAKE VÄLJAKUTSET liikmelisuse,loe selleks lisa siit!*Peale soetamist tuleb sulle kinnitusega email. Palun lae sealt alla küsimustik ning saada need vastused esimesel võimalusel meie@thenewyou.ee aadressile - kui soovid personaalset lähenemist/tuge või kui oled beebiootel; värske emme; raskelt ülekaaluline; Sinul esineb mõni diagnoos või vigastus. Nii saan Sind kõige enam aidata ja mul on olemas ülevaade Sinu tervislikust seisundist. Väljakutse algab 27. november ja ligipäsu rakendusele saab alles siis, küll kes soovib varem alustada leia sealt emailist kaalulangetuse psühholoogia raamatu (sisaldab toitumise õpetust) ning järgi neis olevaid soovitusi juba kohe! (kontrolli alati ka junk, promotions ja teised meilboksid)


Lisa see toode lemikutesse

 

THE NEW YOU online programmid, väljakutsed ja treeningvahendid on loodud Sinu elukvaliteedi parandamiseks läbi toitumise, treeningute ja uue elustiili. PROGRAMMID ja VÄLJAKUTSED sisaldavad personaalset tuge interneti ja telefoni vahendusel ning vaid siis kui Sina seda soovid. Saates meie@thenewyou.ee aadressile oma ankeedi vastused saame Sind terve perioodi vältel toetada ning vastavalt sellele annan Sulle ka vajadusel muudatusi ja/või soovitusi. 

 

Mis vahe on VÄLJAKUTSETEL ja PROGRAMMIDEL? 

 

VÄLJAKUTSED toimuvad veebipõhises rakenduses, millele saad ligi kus iganes Sa viibid, samuti saad valida koduste/jõusaali hääljuhtimisega harjutuste vahel.

 

VÄLJAKUTSED sisaldavad mitusada retsepti ning toitumise õpetust, tugigruppi, nõuandeid jpm. Küll aga see on perioodiline, kaheksa nädalat tööd ja nädal pausi. 

 

PROGRAMMID on pdf-formaadis dokumendid, mis jäävad Sulle igaveseks ning nendega saad alustada millal iganes soovid ja vajadusel ka algusest alustada. Harjutuste videod on meie kodulehel, samamoodi ka vastavalt programmile ette antud 6 päeva menüü ning toitumise õpetus ja kõik juhised, mida vajad oma eesmärgi saavutamiseks.   

Klikka ülevalt POOD - VÄLJAKUTSE/PROGRAMMID ja loe täpsemalt.

bottom of page