top of page
Search

Annika 5 kuu kogemuslugu!

Olen endine sportlane ja eluaeg sporti teinud, aga pärast lapse sündi ei suutnud kuidagi toitumist ega liikumisharjumusi tasakaalu saada. Küll olin liiga väsinud ja ei suutnud rämpstoidust ega magusast eemale hoida. Selline tunne, et juba krõpsu nuusutades tuli kaalu juurde. Liikumist oli ka kindlasti vähem, sest olin aktiivse elustiili asemel kodune.


Liitusin The New You programmiga, et aru saada, mis on mu energiavajadus imetamise ajal, õppida tervislikult toituma ja parandada oma jõusaali tehnikat, et need vähesed tunnid, mis ma jõusaali veedan oleksid võimalikult efektiivsed.


Alustasin 26. märts ja nüüd, viis kuud hiljem tunnen ennast võitmatuna. Mõõte võttes ja kaaludes tundus, et erinevus polegi nii suur, aga kui augusti keskel topi väel pilte ja videoid tegime siis ma mõtlesin ise ka, et WOW. Kas see olen tõesti mina? Keha on muutunud atleetlikuks ja tunnen ennast nii palju energilisemana. Selline tunne, et mul on kõik kontrolli all.


Peab tunnistama, et viie kuu jooksul oli ka parajaid motivatsiooni langusi. Alguses oli areng kiire, aga pärast neljandat nädalat tundsin, et ei suuda enam toitu kaaluda ja igat toidukorda koguaeg ette planeerida. Ütlen ausalt. Kopp oli ees ja ega enam ei tahtnud ennast mõõta ega kaaluda ka. Selle peale soovitas Monika võtta aega endale, magada, puhata, ennast hellitada ja see tõesti aitas. Tuju läks paremaks, planeerisin järgmiseks viieks päevaks samad toidud ette ja nädala lõpuks oli energiat rohkem ja tuju parem. Elu lõpuni toitu kindlasti kaaluda ei taha, aga alguses on see õppimise mõttes väga hea asi.


Motivatsiooni ja rutiini mõttes oli väga tore treenida hommikuti kell 7 koos teiste naistega. Ma pole üldse hommiku inimene, aga esimese asjana trenni tegemine oli antud hetkel kõige parem variant, sest selleks ajaks kui mees koju tuli olin ma üpriski väsinud ja trennid olid parajad passimised. Beebiga koos treenimine ei tulnud välja, sest poisil polnud kannatust tund aega oodata. Õppisin palju erinevaid harjutusi ja täiustasin raskustrenni tehnikat. Lisaks andis Monika mulle nii suured raskused kätte, mida ma ise poleks valinud. Usun, et sellest tuli ka suur lihase areng.


Minu soovitus Sulle kallis lugeja... Vahel lähevadki asjad pekki, aga see ei tähenda, et peaks kohe käega lööma. See on NORMAALNE, sest see on ikkagi päris suur elustiilimuutus ja iga muutus vajab aega, et sellest tekiks harjumus või lausa uus elustiil. Mõtle enda jaoks lahti, mis vajab muutmist ja kuidas saaks sellist olukorda edaspidi vältida ja pane edasi. Samas kui oled läbipõlemas, siis võta aega maha ja proovi uuesti. Oled rohkemaks suuteline kui sa arvata oskad!


IMELINE saavutus, Annika! Ehe näide sellest, et järjepidevus ja tahe viivad edasi ja toovad suurepäraseid tulemusi!

Comments


bottom of page