top of page

THE NEW YOU online programmid, väljakutsed ja treeningvahendid on loodud Sinu elukvaliteedi parandamiseks läbi toitumise/treeningute ja uue elustiili.

PROGRAMMID & VÄLJAKUTSED sisaldavad personaalset tuge interneti ja telefoni vahendusel ning vaid siis kui Sina seda soovid. Saates meie@thenewyou.ee aadressile oma ankeedi vastused saame Sind terve perioodi vältel toetada ning vastavalt sellele annan Sulle ka vajdusel muudatused/soovitused. 

Mis vahe on VÄLJAKUTSETEL JA PROGRAMMIDEL?

VÄLJAKUTSED JA LIIKMELISUS toimub veebipõhises rakenduses, millele saad ligi kus iganes Sa viibid samuti saad valida koduste/jõusaali hääljuhtimisega harjutuste vahel. VÄLJAKUTSED / LIIKMELISUS sisaldab üle 200 retsepti ning toitumise õpetust, tugigruppi, nõuandeid jpm. Küll aga see on perioodiline, kaheksa nädalat tööd ja nädal pausi. (igal ajal saab alustada AASTAKE VÄLJAKUTSET liikmelisusega, Sind lisatakse sel hetkel jooksvasse väljakutsesse)

PROGRAMMID on pdf formaadis, mis jäävad SulLe igaveseks ning nendega saad alustada millal iganes soovid ja vajadusel ka uuesti. Harjutuste videod on meie kodulehel ning vastavalt programmile kas kodus või jõusaalis, ette antud 6 päeva menüü ning toitumise õpetust ja kõiki juhiseid mida vajad oma eesmärgi saavutamiseks.

klikka ülevalt POOD - VÄLJAKUTSE/PROGRAMMID ja loe täpsemalt

bottom of page