top of page

Tere tulemast THE NEW YOU e-poodi!
 
Siit leiad endale kasulikke e-raamatuid maitsvate retseptidega, treeningprogramme treenimaks kas kodus või jõusaalis ning isegi treeningvahendeid, millega oma treeningud edukalt sooritada!
 

Tervislikud & Maitsvad retseptid

24,90 €
Sisaldab toitumise õpetust ning üle saja erineva Kiire & Tervisliku retsepti.
Laos
1
Toote üksikasjad

UUS e-retseptiraamat koos TOITUMISE ÕPETUSEGA

Oleme Sinu jaoks kokku pannud uue ning mahuka e-retseptiraamatu, kust ei puudu ka TOITUMISE ÕPETUS. Kui soovid õppida tervislikult toituma, kinnistada enda toitmisel parimaid harjumusi ning selle abil ka kehakaalu langetada, siis on see raamat just Sinule.


TERVISLIKUD & MAITSVAD RETSEPTID sisaldab üle 100 erineva roa, õpetades sulle baastõdesid ja tasakaalustatud toitumist ning mille alusel saab ka kõige kiirema elustiili juures tervislikult toituda.

Retseptid on loodud aktiivse elustiiliga inimestele, kelle elu muudavad imeliseks täiskohaga töö, laps(ed) ning sotsiaalne suhtlus – kõik toidud valmivad kiirelt, on soodsad ning teevad õnnelikuks terve Sinu pere ja sõbradki!


Lisaks saab e-raamatut suurepäraselt kasutada toitumisplaanina, parimate tulemuste saavutamiseks kõnni 10 000 sammu päevas ja tee 3 jõutreeningut nädalas!


*retseptid kattuvad väljakutses olevate toitudega, kuid e-retseptiraamat annab Sulle siiski suurepärase võimaluse jätta need retseptid endale alles ning soovi korral saad need printida ka paberkandjale.

Lisa see toode lemikutesse

 

THE NEW YOU online programmid, väljakutsed ja treeningvahendid on loodud Sinu elukvaliteedi parandamiseks läbi toitumise, treeningute ja uue elustiili. PROGRAMMID ja VÄLJAKUTSED sisaldavad personaalset tuge interneti ja telefoni vahendusel ning vaid siis kui Sina seda soovid. Saates meie@thenewyou.ee aadressile oma ankeedi vastused saame Sind terve perioodi vältel toetada ning vastavalt sellele annan Sulle ka vajadusel muudatusi ja/või soovitusi. 

 

Mis vahe on VÄLJAKUTSETEL ja PROGRAMMIDEL? 

 

VÄLJAKUTSED toimuvad veebipõhises rakenduses, millele saad ligi kus iganes Sa viibid, samuti saad valida koduste/jõusaali hääljuhtimisega harjutuste vahel.

 

VÄLJAKUTSED sisaldavad mitusada retsepti ning toitumise õpetust, tugigruppi, nõuandeid jpm. Küll aga see on perioodiline, kaheksa nädalat tööd ja nädal pausi. 

 

PROGRAMMID on pdf-formaadis dokumendid, mis jäävad Sulle igaveseks ning nendega saad alustada millal iganes soovid ja vajadusel ka algusest alustada. Harjutuste videod on meie kodulehel, samamoodi ka vastavalt programmile ette antud 6 päeva menüü ning toitumise õpetus ja kõik juhised, mida vajad oma eesmärgi saavutamiseks.   

Klikka ülevalt POOD - VÄLJAKUTSE/PROGRAMMID ja loe täpsemalt.

bottom of page