top of page

Tere tulemast THE NEW YOU e-poodi!
 
Siit leiad endale kasulikke e-raamatuid maitsvate retseptidega, treeningprogramme treenimaks kas kodus või jõusaalis ning isegi treeningvahendeid, millega oma treeningud edukalt sooritada!
 

THE NEW YOU liitrine joogipudel

Joogipudel
22,90 €
Imeline disain, lihtne kaasas kanda & mahub joogitopsi hoidjasse.
Laos
1
Toote üksikasjad


THE NEW YOU joogipudel mahutab endasse 1 liitri vett, sellel on olemas sees sõel, kuhu lisada maitseks värskeid tsitruseid ja muid meelepäraseid vilju ning käepide, et seda oleks veelgi mõnusam kaasas kanda. Samuti mahub see suur pudel väga hästi enamuse autode joogitopsi hoidjasse. Kvaliteet on pudelil suurepärane ja materjaliks on tugevam plastik.


Veepudelid on järgi vaid ühte tooni:

  • imearmas beebiroosa, mis tuletab Sulle meelde suvist päikseloojangut ning tõstab Sinu tuju.


*Puhasta pudelit vaid käsitsi, masin võib seda kahjustada ning pudelit kinni keerates hoia ülemine luuk avatud, nii sulged silikoonriba ja siis ei hakka pudel kuidagi lekkima.

*Sinu uus joogipudel tuleb Sinuni 3-5 tööpäeva jooksul itella pakiautomaati, veendu oma telefoni numbri ja emaili korrektsuses! - (pühade ajal kiirete kinkide korral on võimalik Tallinna piires ka ise järele tulla, kirjuta mulle 56842423)

Lisa see toode lemikutesse

 

THE NEW YOU online programmid, väljakutsed ja treeningvahendid on loodud Sinu elukvaliteedi parandamiseks läbi toitumise, treeningute ja uue elustiili. PROGRAMMID ja VÄLJAKUTSED sisaldavad personaalset tuge interneti ja telefoni vahendusel ning vaid siis kui Sina seda soovid. Saates meie@thenewyou.ee aadressile oma ankeedi vastused saame Sind terve perioodi vältel toetada ning vastavalt sellele annan Sulle ka vajadusel muudatusi ja/või soovitusi. 

 

Mis vahe on VÄLJAKUTSETEL ja PROGRAMMIDEL? 

 

VÄLJAKUTSED toimuvad veebipõhises rakenduses, millele saad ligi kus iganes Sa viibid, samuti saad valida koduste/jõusaali hääljuhtimisega harjutuste vahel.

 

VÄLJAKUTSED sisaldavad mitusada retsepti ning toitumise õpetust, tugigruppi, nõuandeid jpm. Küll aga see on perioodiline, kaheksa nädalat tööd ja nädal pausi. 

 

PROGRAMMID on pdf-formaadis dokumendid, mis jäävad Sulle igaveseks ning nendega saad alustada millal iganes soovid ja vajadusel ka algusest alustada. Harjutuste videod on meie kodulehel, samamoodi ka vastavalt programmile ette antud 6 päeva menüü ning toitumise õpetus ja kõik juhised, mida vajad oma eesmärgi saavutamiseks.   

Klikka ülevalt POOD - VÄLJAKUTSE/PROGRAMMID ja loe täpsemalt.

bottom of page