top of page

Tere tulemast THE NEW YOU e-poodi!
 
Siit leiad endale kasulikke e-raamatuid maitsvate retseptidega, treeningprogramme treenimaks kas kodus või jõusaalis ning isegi treeningvahendeid, millega oma treeningud edukalt sooritada!
 

SISEMINE SÄRA toitumis- ja treeningväljakutse

59,90 €
Mitte ainult kehakaalu langetamine!
Laos
1
Toote üksikasjad


Aitab vaid välimuse pärast rassimisest ning valedel eesmärkidel kehakaalu langetamisest, aitab enese näljutamisest ja kiirdieetidest ning ütleme JAH, SISEMISELE SÄRALE ning õpime ära enese toitmise, tasakaalu positiivse ja negatiivse stressi vahel ning taastame enda keha mikrobioloogiat, mille tulemuseks on suurepärane vorm ning tervislik kehakaal - püsivalt ja päriseks!

SISEMINE SÄRA on toitumis- ja treeningväljakutse mis lisaks tervislikule kehakaalu langetamisele õpetab Sinule kuidas täita ka iseenda tassi, taastada seedesüsteemi ning leiame üles kõik aspektid miks me tänaseni ei ole suutnud kehakaalu langetada.

SISEMINE SÄRA väljakutse kestab kokku neli nädalat ning see on piisav aeg toitumise õppimiseks (kaalulangetuse eesmärgil või tervise tugevdamise eesmärgil) , jõutreeningute sooritamiseks (kas kodus või jõusaalis) ning enda keha seedesüsteemi mikrobioloogia taastamiseks.

Samuti on tõestatud et see on piisab aeg uute harjumuste juurdumiseks ning tõeliste muutuste leidmiseks, samal ajal keha taastades vaimsest ja füüsilisest stressist ning koos saavutada iga nädal enneolematuid tulemusi!


Väljakutse kestab 3 juuni - 30 juuni 2024, sel perioodil pääsed

THE NEW YOU veebipõhisesse rakendusse, lisainfo ligipääsuks tuleb 24h enne väljakutse algust Sinu emailile!

Seni palun tööta läbi E-raamat mille saad tasumisel alla laadida (tuleb ka Sulle emailile)


Väljakutse sobib nii alustajatele, jätkajatele kui ka edasijõudnutele. Värsketele emmedele, raskelt ülekaalulistele kui ka liigese vaegustega trennilistele* viimaste puhul tuleb kindlasti mind sellest teavitada ning täita ankeet, mille saad alla laadida peale soetamist.


Rakendus sisaldab:

  • Mitusada erinevat kergesti tehtavat retsepti, mille seast saad valida välja oma lemmikud ja neid terve aeg soovi korral süüa ning otse loomulikult ka TOITUMISE ÕPETUS, kuidas/mida ja millal süüa ning toite soovi korral välja vahetada.
  • 3x nädalas Jõutreeninguid nii kodus kui jõusaalis koos õpetusvideote ning detailsete kirjeldustega + "TREENI KOOS MONIKAGA" koduses verisoonis saad terve treeningu koos Monikaga kaasa teha - kodustes treeningutes vajad Sa treeningkummide komplekti , sobivad ka samalaadsed treeningkummid.
  • Videoloengud seedesüsteemi mikrobioloogia taastamiseks; positiivse ja negatiivse stressi tasakaalu leidmiseks ning joogaliikumised Sirli Viirg vahendusel lisaks palju põnevat.
  • Monika Kahro (auhinnatud Toitumisnõustaja & Personaaltreener) ning terve THE NEW YOU tiimi tuge/treeningute tehnika kontrolli meili ning telefoni teel kogu väljakutse vältel. Soovi korral ka videokohtumised personaalseks toeks.
  • VABA päeva terve nädala jooksul, kus saad puhata, maiustada ning elu nautida & tähistada
  • Kingituseks kaasa KAALULANGETUSE MÕTTEVIISI E-RAAMAT ja soodne 6 päeva menüü koos ostunimekirjaga, milles toiduained maksavad keskmiselt 28 eurot inimese kohta.
  • Motivatsiooni THE NEW YOU facebooki kommuunis ning soovi korral messengeri chati koos teiste liikmetega, mis tekitab vägeva tugigrupi ja toetustunde.
  • Videoloenguid, nippe ja nõuandeid lihtsaks/tervislikuks ja püsivaks kehakoostise muutmiseks ja tervise teekonnaks ning uue elustiili hoidmiseks.
  • IGA NÄDAL TULEMUSI ( toimib vaid ettekirjutuste järgimisel)
  • Soovi korral on võimalik ka kohtuda Myfitness Ülemiste City klubis , kas tehnika kontrolliks, kehaanalüüsiks või toeks (lisandud tasu)

PS! Kui soovid enda seedesüsteemi taastumisele anda veel rohkem tuge, telli endale ka Dr.Ohhira probiootikumid väljakutse perioodiks (kasuta koodi TNYOMX20 ) https://ohhira.ee/tootekategooria/dr-ohhira/?utm_s...


Online väljakutse kestab vahemikus 3. juuni - 30. juuni 2024 ning terve selle aja vältel saad Sa ligipääsu THE NEW YOU veebipõhisele rakendusele nii telefonist, arvutist, tabletist või isegi nutiteleviisorist, kus iganes Sa viibid.


Kui soovid personaalset lähenemist/tuge või kui oled beebiootel; värske emme; raskelt ülekaaluline; Sinul esineb mõni diagnoos või vigastus saada mulle palun KÜSIMUSTIKU vastused meie@thenewyou.ee aadressile (mille saad alla laadida tasumisel meie kodulehel või kinnituse emailis) Lisainfo rakendusse pääsemiseks tuleb hiljemalt 24h enne algust.

Lisa see toode lemikutesse

 

THE NEW YOU online programmid, väljakutsed ja treeningvahendid on loodud Sinu elukvaliteedi parandamiseks läbi toitumise, treeningute ja uue elustiili. PROGRAMMID ja VÄLJAKUTSED sisaldavad personaalset tuge interneti ja telefoni vahendusel ning vaid siis kui Sina seda soovid. Saates meie@thenewyou.ee aadressile oma ankeedi vastused saame Sind terve perioodi vältel toetada ning vastavalt sellele annan Sulle ka vajadusel muudatusi ja/või soovitusi. 

 

Mis vahe on VÄLJAKUTSETEL ja PROGRAMMIDEL? 

 

VÄLJAKUTSED toimuvad veebipõhises rakenduses, millele saad ligi kus iganes Sa viibid, samuti saad valida koduste/jõusaali hääljuhtimisega harjutuste vahel.

 

VÄLJAKUTSED sisaldavad mitusada retsepti ning toitumise õpetust, tugigruppi, nõuandeid jpm. Küll aga see on perioodiline, kaheksa nädalat tööd ja nädal pausi. 

 

PROGRAMMID on pdf-formaadis dokumendid, mis jäävad Sulle igaveseks ning nendega saad alustada millal iganes soovid ja vajadusel ka algusest alustada. Harjutuste videod on meie kodulehel, samamoodi ka vastavalt programmile ette antud 6 päeva menüü ning toitumise õpetus ja kõik juhised, mida vajad oma eesmärgi saavutamiseks.   

Klikka ülevalt POOD - VÄLJAKUTSE/PROGRAMMID ja loe täpsemalt.

bottom of page