top of page

Tere tulemast THE NEW YOU e-poodi!
 
Siit leiad endale kasulikke e-raamatuid maitsvate retseptidega, treeningprogramme treenimaks kas kodus või jõusaalis ning isegi treeningvahendeid, millega oma treeningud edukalt sooritada!
 

SHAPE toitumis - ja treeningväljakutse

69,90 €
LOO ISEENDA UNSITUSTE VORM!
Laos
1
Toote üksikasjad

25.09 - 19.11.2023

ONLINE toitumis- ja treeningväljakutse rakenduses

THE NEW YOU veebipõhine rakendus sisaldab absoluutselt kõike mida vajad oma kehakoostise muutmiseks ehk rasva põletuseks ja lihasmassi arendamiseks, saavutamaks see ülim naiselik vorm & vaimne tugevus.

SHAPE toitumis- ja treeningväljakutse annab Sulle suurepärased teadmised kuidas kas kodus või jõusaalis süsteemselt, lihtsalt ja teadlikult tulemusi saavutada - Saad luua ja kujundada iseenda uue vormi. Samuti õpetan Sulle, kuidas toitumine käib, mida ja millal ja kui palju võiks süüa ning lisaks on ideedeks üle 250 kiire & lihtsa retsepti.

Treeningud on meil jõutreeningute meetodil, ehk hüppamised on välistatud seega sobib SHAPE väljakutse ka suurepäraselt alustajale, edasijõudnule, värskele beebiemmele, rasedatele või raskelt ülekaalulisetele (kindlasti täitke ankeet, et saaksin teid maksimaalselt toetada)

Sinul tasub lihtsalt liituda, kaasa teha ja nautida iga nädal tulemusi, samuti on ankeedi alusel soovi korral Sinule tagatud ka personaalsus seega on absoluutselt kõik teretulnud, kel hinges soov muuta oma keha just nii vägevaks nagu see peaks olema!!!


Mida uut?

 • uued kiired & lihtsad retseptid
 • treeni koos Monikaga terve treening (kodune versioon)
 • Sammud tantsime täis koos ülikuuma Raineriga
 • tõhusad jõutreeningud 4x nädalas ülakeha ja alakeha eraldi (vajadusel saab ka 3x peale ümber teha)
 • Soovi korral videkohtumised

Lisaks pakub meie rakendus:

 • 8 nädalat süsteemset toitumist ja treeninguid kehakoostise muutmise eesmärgil (rasvapõletus + vorm)
 • üks vaba päev terves nädalas
 • tulemused IGA NÄDAL
 • toitumise õpetus paindlik & lihtne
 • soovi korral personaalne tugi online või telefoni vahendusel
 • chat ja videokohtumised kaasvõitlejate ja Monikaga
 • rakendust saab kasutada kus iganes Sa viibid ja kõikidest seadmetest internetis
 • jõutreeningud nii kodus kui jõusaalis (kodune kava eeldab treeningkummide olemasolu soeta siit)
 • hääljuhtimisega videod detailsete kirjeldustega
 • võimalus kontrollida enda treeningute tehnikat personaaltreeneriga
 • üle 250 lihtsa & maitsva retsepti + toitumise õpetus
 • videloengud ja nõuanded kaalulangetuse & tervise teekonnal
 • kingituseks kaalulangetuse psühholoogia raamat & BUDGET MENÜÜ (ca 26 eur 6 päeva)
 • Sobilik nii alustajale, edasijõudnule, beebiemmele kui ka beebiootel emmele, raskelt ülekaalulisele kui ka jätkajale
 • Võimalus treenida ka Monikaga Myfitness Ülemiste City klubis koos (seda küll lisatasu eest)
 • TULEMUSI IGA NÄDAL!

Online toitumis- ja treeningväljakutse SHAPE kestab vahemikus 25. september - 19. november 2023 ning terve selle aja vältel saad Sa ligipääsu THE NEW YOU veebipõhisele rakendusele nii telefonist, arvutist, tabletist või isegi nutiteleviisorist (rakendusele pääseb ligi kõikjalt kus on internet), kust iganes Sa viibid. Väljakutset saab soetada ka läbi AASTAKE VÄLJAKUTSET liikmelisuse,loe selleks lisa siit!


LOO ISEENDA UNISTUSTE VORM tervislikult & tõeliselt!


*Peale soetamist tuleb sulle kinnitusega email. Palun lae sealt alla küsimustik ning saada need vastused esimesel võimalusel meie@thenewyou.ee aadressile - kui soovid personaalset lähenemist/tuge või kui oled beebiootel; värske emme; raskelt ülekaaluline; Sinul esineb mõni diagnoos või vigastus. Nii saan Sind kõige enam aidata ja mul on olemas ülevaade Sinu tervislikust seisundist. Väljakutse algab 25. september ja ligipäsu rakendusele saab alles siis, küll kes soovib varem alustada leia sealt emailist kaalulangetuse psühholoogia raamatu (sisaldab toitumise õpetust) ning järgi neis olevaid soovitusi juba kohe! (kontrolli alati ka junk, promotions ja teised meilboksid)

Lisa see toode lemikutesse

 

THE NEW YOU online programmid, väljakutsed ja treeningvahendid on loodud Sinu elukvaliteedi parandamiseks läbi toitumise, treeningute ja uue elustiili. PROGRAMMID ja VÄLJAKUTSED sisaldavad personaalset tuge interneti ja telefoni vahendusel ning vaid siis kui Sina seda soovid. Saates meie@thenewyou.ee aadressile oma ankeedi vastused saame Sind terve perioodi vältel toetada ning vastavalt sellele annan Sulle ka vajadusel muudatusi ja/või soovitusi. 

 

Mis vahe on VÄLJAKUTSETEL ja PROGRAMMIDEL? 

 

VÄLJAKUTSED toimuvad veebipõhises rakenduses, millele saad ligi kus iganes Sa viibid, samuti saad valida koduste/jõusaali hääljuhtimisega harjutuste vahel.

 

VÄLJAKUTSED sisaldavad mitusada retsepti ning toitumise õpetust, tugigruppi, nõuandeid jpm. Küll aga see on perioodiline, kaheksa nädalat tööd ja nädal pausi. 

 

PROGRAMMID on pdf-formaadis dokumendid, mis jäävad Sulle igaveseks ning nendega saad alustada millal iganes soovid ja vajadusel ka algusest alustada. Harjutuste videod on meie kodulehel, samamoodi ka vastavalt programmile ette antud 6 päeva menüü ning toitumise õpetus ja kõik juhised, mida vajad oma eesmärgi saavutamiseks.   

Klikka ülevalt POOD - VÄLJAKUTSE/PROGRAMMID ja loe täpsemalt.

bottom of page