top of page

Tere tulemast THE NEW YOU e-poodi!
 
Siit leiad endale kasulikke e-raamatuid maitsvate retseptidega, treeningprogramme treenimaks kas kodus või jõusaalis ning isegi treeningvahendeid, millega oma treeningud edukalt sooritada!
 

4.FIT & FABULOUS - kuue nädalane toitumis- ja treeningprogramm

59,90 €
Laos
1
Toote üksikasjad

Allalaetavalt lingilt leiad küsimustiku ja programmi, kui Sa soovid personaalset tuge, palun täida küsimustik ning saada see meie@thenewyou.ee aadressile.

Kui sinu jaoks on oluline rasva põletus, naiselik vorm ning toniseeritud lihased, siis FIT & FABULOUS kuue nädalane toitumise ja treeningprogramm on just see, mida Sa vajad.

Programm sisaldab harjutusi, mida on lihtne järgida ning oma tehnikat saab kontrollida harjutuste videote põhjal.

Programmis olev koormus tõuseb vastavalt Sinu arengule, seega sobib see nii algajatele kui ka edasijõudnutele ning treenida saad kas kodus või jõusaalis ja treeninguid on kolm kuni viis korda nädalas.

Toitumine programmis on tasakaalustatud ja paindlik ehk sa võid süüa nii kodus kui ka võõrsil. Minu programmid vastavad Sinu vajadustele, seega peale soetamist tuleb Sulle küsimustik, mille põhjal mina saan teha vastavad muudatused või saata isiklikud soovitused.

Sellel teekonnal ei jää Sa üksi, sest mina olen Sulle terve aja jooksul toeks nii telefoni kui ma emaili teel – ootan küsimusi/rõõme ja muresid. Alustame koos ning viime Sinu naiselikud ja saledad unistused täide!

PS! Korra nädalas on kohustuslik THE NEW YOU programmides elu nautida, maiustada või muid naudinguid teha täiel rinnal - sellega hoiad nii füüsilist kui ka vaimset tasakaaalu.

Programm sisaldab:

  • 6 nädala treeningplaani
  • toitumisõpetust
  • motivatsiooni
  • positiivset mõtlemist
  • tasakaalustatud kaalulanguse ABC
  • minu tuge emaili ja telefoni teel terve programmi vältel
  • kingituseks 6-päeva soodne budget menüü retseptide alusel
  • Promise by Monika- Garanteerin 100% tulemused, kui järgid kõike mida Sulle on ette kirjutatud.

*Programmi järgimiseks on vajalikud tuharakumm ning pikk kummilint - Soovitan Sulle enda suurepäraseid THE NEW YOU treeningkumme, mida saad vahendite alt soetada. sobivad ka teiste tootjate vahendid.

See on tõestatud, testitud ja nauditud paljude poolt enne Sind.


Lisa see toode lemikutesse

 

THE NEW YOU online programmid, väljakutsed ja treeningvahendid on loodud Sinu elukvaliteedi parandamiseks läbi toitumise, treeningute ja uue elustiili. PROGRAMMID ja VÄLJAKUTSED sisaldavad personaalset tuge interneti ja telefoni vahendusel ning vaid siis kui Sina seda soovid. Saates meie@thenewyou.ee aadressile oma ankeedi vastused saame Sind terve perioodi vältel toetada ning vastavalt sellele annan Sulle ka vajadusel muudatusi ja/või soovitusi. 

 

Mis vahe on VÄLJAKUTSETEL ja PROGRAMMIDEL? 

 

VÄLJAKUTSED toimuvad veebipõhises rakenduses, millele saad ligi kus iganes Sa viibid, samuti saad valida koduste/jõusaali hääljuhtimisega harjutuste vahel.

 

VÄLJAKUTSED sisaldavad mitusada retsepti ning toitumise õpetust, tugigruppi, nõuandeid jpm. Küll aga see on perioodiline, kaheksa nädalat tööd ja nädal pausi. 

 

PROGRAMMID on pdf-formaadis dokumendid, mis jäävad Sulle igaveseks ning nendega saad alustada millal iganes soovid ja vajadusel ka algusest alustada. Harjutuste videod on meie kodulehel, samamoodi ka vastavalt programmile ette antud 6 päeva menüü ning toitumise õpetus ja kõik juhised, mida vajad oma eesmärgi saavutamiseks.   

Klikka ülevalt POOD - VÄLJAKUTSE/PROGRAMMID ja loe täpsemalt.

bottom of page