Meie missioon on Sinu elustiili jätkuv parandamine läbi toitumise, treeningute ja uue elustiili. Muutes nii keha kui ka vaimu. 

DSC06018.jpg

Monika Kahro

Minu huvi spordi vastu algas juba väikese tüdrukuna sammudes oma äärmiselt aktiivse ja sportliku isa jälgedes. Aktiivne elustiil ning sportimine andis mulle juba noorest peast märku, kui hästi ma end tunnen, kui ma liigun. Vaatamata sellele jäi teadmatuse tõttu tahaplaanile vaimne heaolu ning toitumine.

Oma suurimad arengusammud olen teinud välismaal elades. Olen näinud maailma totaalselt teistsuguse nurga alt. Tänaseks on minu teekond toonud mind tagasi Eesti ja Baltikumi suurima klubide ketti MyFitnessi, kus olen aastaid olnud üks edukamaid treenereid ning hinnatud toitumisnõustaja. Olen terve oma karjääri pühendanud inimeste aitamisele läbi enda vigadest õppimise- just seda peangi põhjuseks, miks olen jõudnud siia, kus ma tänseks seisan. Ma ei saa samastuda 100% iga oma kliendiga, aga igas oma kliendis olen ma alati leidnud midagi, mis meid ühendab- olgu see spordipisik vanematelt, kunagine hirm valge riisi ees või armastus koduloomade vastu- üheskoos olen imelisi tulemusi saavutanud tuhandete klientidega, ning väga suureks põhjuseks pean siinkohal seda, et lähenen kaalulangetamisele suuresti vaimsest seisukohast, mitte vaid numbrilisest! 

Olen lõpetanud Austraalia Spordi ja Fitnessi kõrgkooli, kus omandasin III ja IV taseme treeneri- ehk personaaltreeneri hariduse. Oman rahvusvahelist toitumisnõustaja diplomit, millele lisaks olen saavutanud rahvusvahelisi sertifikaate ka erinevates toitumise valdkondades spetsiifiliselt: Kaalulangetus, Sportlaste toitumine, Rasedate ning laste toitumine kuni täiseani.

+372 5684 2423

Stuudios__lisbethmugame_022.jpg

Virdžinja Nargla

Olen aktiivselt tervise- ning toitumisteemadega tegelev neiu, kelle südameasjaks on trenni- ning toitumispisiku jagamine kõigile, kes sellega täna veel nakatuda suutnud ei ole. Oman nii rühma kui ka personaaltreeneri haridust ning täiendan ennast pidevalt rahvusvahelistel toitumise- ja treeningalastel koolitustel.

 

Nii vägev on näha, kuidas üks hea treening ning täisväärtuslikud toitumisharjumused suudavad muuta iga inimese elu nii palju rikkalikumaks ning elavamaks!

 

Kui ma parasjagu treeningsaalis ei ole, olen tõenäoliselt kas tantsusaalis või lähedastega mõnda lauamängu mängimas!

THE NEW YOU ASSISTENT

IMG_1711-2.jpg

Marieta Kivi

Olen aktiivne ja tegus neiu, kes tegeleb igapäevaselt turundusega ning õpib samal ajal Tartus majandusteadust ja psühholoogiat. Vaba aega sisustan ma tihti spordi ja muusika saatel, lisaks meeldib mulle vahel mõni uus sari õhtuti vaatamiseks leida. Kuna spordiga käib minu jaoks kaasas ka tervislik toitumine, siis olen sellest alati huvitunud ning tänu The New You naiskonnale saan anda enda panuse toitumisest ja treeningutest huvituvate inimeste abistamiseks.  

THE NEW YOU TURUNDUS

AirBrush_20190614225428.jpg

Heidi Säde

Olen graafiline disainer-ripsmetehnik-resident punapea, keda juba viimased 10 aastat võib leida päikselisest Austraaliast. Lisaks graafikale ja ilumaailmale olen läbinud ka paar business- ja turunduskursust ning õppinud Inglise keele filoloogiat. Oma vähest vaba aega sisustan koerte, trenni ja toiduga (tervislikuga, otseloomulikult).

The New You tiimis olen olnud selle sipupükste faasist ja Monikat on olnud rõõm tunda põhikoolipäevist saati, potisoengud ja roosad kasukad included. Minu roll on teha kindlaks, et The New You bränd visuaalselt paelub, kuna me sööme silmadega, sujuvalt areneb ja Monika positiivset maailmavaadet mõjuvalt kajastab!

THE NEW YOU DISAIN