The New You tiim

126051112_2686716338309923_2549691899236

Maryon Mikalai

Olen noor ning tegus neiu kelle jaoks on enda füüsilise ja ka vaimse tervise eest hoolt kandmine number 1. Monika sõnum on jõudnud tänaseks tuhandete naisteni ning meie kommuun kasvab igapäevaselt- tänu sellele vajab Monika minu tugevat kätt firma ülesannete täitmisel. Olen Monika kõrval töötanud ja praktiseerinud aasta aega ning enamus küsimustele oskan ma vastata täpselt samamoodi, nagu Monika seda teeks. Keerukamad meilid on alati kommunikeeritud Monikaga. Olen aastaid töötanud klienditeeninduse alal, õpin personalijuhtimist ning olen ise läbinud positiivse teekonna nii füüsiliselt, vaimselt kui ka toitumise mõttes, mida me koos teile jagada saame.

 

THE NEW YOU SEKRETÄR

Image.jpeg

Rebecca Põldma

Olen 23-aastane psühholoogia magistrant, kelle kõrvalhobiks on pikki aastaid olnud turundus ning graafiline disain. Oma vaba aega veedan filme vaadates, uusi retsepte katsetades ning lähedastega aega veetes. Lisaks sellele olen aastaid olnud huvitatud toitumisest ning vaimsest heaolust- nende seostest ning kombineerimisvõimalustest inimese üleüldise heaolu edendamiseks. The New You brändiga olen seotud olnud 2020 aasta suvest. Brändi poole tõmbas mind toodete võimekus muuta tuhandeid elusid- täpselt selle sihiga töötame igapäevaselt. Lisaks turunduslikule poolele pakub töö väga palju vaimset rahulolu- seda just edulugude ning õnnestumiste arvelt, mida kliendid meiega jagavad.

THE NEW YOU TURUNDUS

Anastasia Beloussova

Olen tervisedenduse eriala tudeng ning minu südameteemadeks on alati olnud tervislik toitumine ning sport. Mind teeb väga õnnelikuks kui näen klientide suurepäraseid tulemusi ning silmis siirast rõõmu. Töö juures meeldibki mulle kõige rohkem see tunne kui saame oma tööga pakkuda rõõmu ja õnne nii paljuedele erinevate inimestele. Töö tegemise, õppimise ja sportimise vahepeal meeldib mulle rabas jalutada ning loomaega mängida. Õhtuti võite mind leida mõnda true crime sarja vaadates.

THE NEW YOU ASSISTENT

IMG_1711-2.jpg

Marieta Kivi

Olen aktiivne ja tegus neiu, kes tegeleb igapäevaselt turundusega ning õpib samal ajal Tartus majandusteadust ja psühholoogiat. Vaba aega sisustan ma tihti spordi ja muusika saatel, lisaks meeldib mulle vahel mõni uus sari õhtuti vaatamiseks leida. Kuna spordiga käib minu jaoks kaasas ka tervislik toitumine, siis olen sellest alati huvitunud ning tänu The New You naiskonnale saan anda enda panuse toitumisest ja treeningutest huvituvate inimeste abistamiseks.  

THE NEW YOU ASSISTENT