top of page
Search

Kas tead, et Sa oled võimeline kõigeks?

Hoia oma pea püsti, selg sirge ja oled võimeline saavutama kõike, mida oskad ette kujutada.


Olgu selleks toniseeritum keha, 10kg rasva kaotus, rõõmsam meel või enda sissetuleku suurendamine.


Kui keegi ütleb Sulle, et sa ei suuda lennata, siis Sa usud teda, sest Sinu uskumine põhineb varasemal kogemusel- Sa ei ole ometi varem lennanud. Aga keegi ei tea, mida toob homne, võibolla on juba homme lendamine võimalik! Seepärast ära kunagi ütle enda unistustele ja soovidele "Ei!", sest lootus Sinu sees unistus teoks viia, sureb juba enne, kui said hakata selle nimel vaeva nägema.


Alusta sellest, et mõtled väga selgelt enda peas välja, mida Sa täpselt saavutada soovid. Pane paika eesmärk ja teadvusta seda endale. Kui selleks on toniseeritum keha, siis ütlegi endale, et Sa teed kõik ja ei anna alla, kuni oled saavutanud enda unistuste vormi! Sest treeningkava on nagu suhe- sellele mitte pühendudes ei saa oodata, et see toimib.


Pea meeles, et Sa ausalt oled selleks võimeline! Peale enesele teadvustamist vaata peeglisse ja täna ennast, et oled võtnud vastu otsuse midagi paremuse poole muuta, töötada millega kallal, mis tõstab Sinu elukvaliteeti ja enesetunnet! Ütle kõva häälega "Aitäh!"


Ja eelviimane samm oma teha kõik, mis Sinu võimuses, et enda unistus või unistus mitmuses ;) teoks teha. Visualiseeri, milline on Sinu elu siis, kui oled enda eesmärgi saavutanud. Pane eesmärk sõnades või piltides endale nähtavale kohale, kus iga päev vähemalt korra seda näed (telefoni tasutapilt, moodboard) ja endale meelde tuletad, kasvõi alateadvuses, et Sa saad hakkama.


Viimasena mõtle sellest eesmärgist iga päev nagu oleksid selle juba saavutanud, sisenda endale, et see mitte pole võimalik vaid see on juba teoks tehtud.


Ja niiviisi ongi võimalik saavutada kõik, millest Sa kunagi unistanud oled.
Comments


bottom of page