top of page
Search

Kõik või mitte midagi mentaliteet kaalulangetuses…?


Kuulen väga palju selliseid lauseid, et alustan homme või alustan kui peod on läbi, uuel aastal, peale sünnipäeva või jumal teab millal. Tihti on selle taga hirm, et kui 1 päev ei saa järgida toitumist või teha 100% treeninguid, tundub nagu kõik olevat kasutu ja muutusi ei tule… Selle mentaliteedi jätame küll aga minevikku armas, las ma räägin Sulle MIKS!

Tead, mina aastaid arvasin, et kõike peab tegema 100%selt aga sellega ei jõua me kuigi kaugele. Elu tuleb ikka ette ja naabri Maali mulli ja koogiga, mis siis saab? Alati on variant ta ju välja visata, kuid ühel hetkel võid leida ennast uhkes üksinduses, kui hakkad kõiki sotsiaalseid hetki ignoreerima… Selleks on ka minu programmides ja väljakutsetes isegi kohtustuslik korra nädalas elu tähistada koos kõige maitsvamaga, et saaksid täita oma hinge ja väärtustada ennast veelgi rohkem. See tagab fantastilise tasakaalu ning õpid oma uue elustiiliga ka elu nautima, mis on tegelikkuses ju selle kõige eesmärk? Tähistada ennast, oma välimust, energiat, seksikust, naiselikust ja mida kõike veel see Sinu jaoks tähendab… Aga ütlen kohe, et 100%-lise tegemisega Sa seda ei saavuta- see tekitab liiga suurt stressi ning lõpuks murdud iseenda pinge all ja see võib olla lõplik. Seega anna endast alati maksimum, aga ära jäta kunagi pooleli oma teekonda ja uue elustiili harjutamist kui tuleb mõni takistus. Need takitsused ongi Sinu proovikiviks ning vaid tugevad teevad seda järgmisel päeval lhtsalt edasi.

Kui isegi juhtub, et ühe päeva naudid elu liiga palju, siis halvimal juhul nullisid Sa oma kaalulangetuse ära, aga jäta alati meelde, et juurde võtta ühte kilo rasva pead Sa lisaks oma päevasele põletusele ca 7700 kcal ära sööma (mis on umbes 14 geishat) … seega kui Sa sellega hakkama ei saanud – pea püsti, vett jooma ja jätka oma teekonda just sealt, kus Sul see pooleli jäi EKS!!

Kokkuvõtteks on minu toitumised, kaalulangetuse progrmmid ning väljakutsed Sulle õpetuseks kuidas muuta oma harjumusi, nautida iseennast, õppida armastama just seda, mis Sulle peeglist vastu vaatab ning olla suurem osa ajast positiivne ning väärtustada ennast kõrgelt.. see on koolitus, elustiil ja tõeline muutus. See on okei kui tuleb sisse takistus, see lausa peab tulema, see ongi koht Sinul tugevnemiseks, õppimiseks ning uuesti paremini proovimiseks. See eristab edulugusid teistes, nemad lihtsalt proovisid ühe korra veel ja jätkasid järgmisel päeval… TEE SEDA KA SINA!

Comentarios


bottom of page