Alusta oma teekonda täna!

Rasva-, mitte vormipõletus

Fatloss

Sinu teekonna algus

See programm on mõeldud just neile, kes on rasvapõletuse teekonna alguses. Valida saab programmide vahel nii kodus kui jõusaalis. Koosneb harjutustest mis kiirendavad metabolismi, põletavad rasva ja on mõeldud just algajatele. Programm sisaldab ka toitumiskava, mida on lihtne järgida, õpetades Sulle baastõdesid tasakaalustatud toitumisest ja rasvapõletusest.

Fatlost

Teekonna jätkamine

Teine faas minu rasvapõletuse programmidest, saab valida nii koduste kui jõusaali harjutuste vahel. Rühti parandades keskendume tervele kehale mõeldud funktsionaalsetele harjutustele. Programm viib Sinu rasvapõletuse uuele tasemele, tõstab teadlikkust enda keha suhtes ja keskendub lihaskvaliteedi tõstmisele. Sisaldab ka toitumist

Getting Fit

Program

Uus sina

Edasijõudnute kolmas faas rasvapõletuse teekonnal. Oled näinud kuidas Sinu keha muutub ning soovid enamat. Terve keha jõutreeningud, naiselik tugevus ja viimse rasva eemaldamine Sinu kehalt on just selle programmi peamine eesmärk. Kohustuslik kasutada koos toitumiskava ja soovitustega. Uue sina algus!

IMG_20190314_155734_346.jpg
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Kes on Monika Soop

Olge positiivsed ja andke see alati edasi.

Olen tegelenud liikumisega juba maast madalast - alustasin võimlemisega lasteaias, edasi viis tee rahvatantsu ja siis leidsin oma kutsumuse treeneri ameti näol. Leian, et liikumises peitub jõud ning see annab elule nii palju värve juurde, rääkimata suurepärastest inimestest minu ümber. 

 

Nooruspõlves veetsin palju aega grupitreeningutes, minu toitumine oli tervislik, ent kaootline. Tagasimõeldes ei pööranud ma piisavalt tähelepanu ka iseenda sisemisele õnnele. Alustasin oma teed tervisliku ja täiuslikuma elustiili suunas kui kolisin Austraaliasse. Jõusaalis treenimine andis motivatsiooni juurde saavutada tervislik ja vormis keha - nii mõistsin, et olen jõudnud valdkonda, mis mind tõeliselt paelub, motiveerib ja soovin saada just sellel alal edukaks. Asusin Perthis õppima ja juba õige pea viisin läbi esimesed personaaltreeningud. 

 

Tänaseks on elutee toonud mind tagasi kodumaale ja jätkan südamerahuga oma kutsumuse täitmist Eestis. Igapäevaselt töötan Baltimaade suurimas spordiklubide ketis MyFitness toitumisnõustaja ning personaaltreenerina. 

 

Usun, et kõigil, kes piisavalt soovivad ja tahavad, on võimalus saavutada toonuses ja tervist toetav vorm. Olen alati toeks ja valmis ulatama abikäe, et start sinu parema mina nimel oleks võimalikult edukas - tõeline tasakaal peitub sinu kehas, meeles ja toitumises.

Võta minuga ühendust

Meet me @Myfitness

Kui soovid kohtuda, siis ootan Sind MyFitness spordiklubis Tallinnas ning hea meelega lepime kokku nii personaaltreeningud kui ka toitumisnõustamised. MyFitness on Baltikumi suurim spordiklubide kett, kus parimad treeningvahendid ja alati kõrge motivatsioon. Personaalselt kohtudes saavutame kordades rohkem - vaatame üle treeningute tehnika, toetan alati teekonnal ja koos jõuame Sinu unistustele alati lähemale säästes nii keha kui vaimu!

Kohtumiseks MyFitnessis palun kirjuta: : Monika.Soop@myfitness.ee

1/2

+37256842423

Soop invest OÜ @2019 By Monika Soop

.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram