L, 25. juuli | Hestia Hotel Laulasmaa Spa

UUS SALEDAM SINA

Ainulaadne ja unikaalne kaalulangetuse seminar, mille viib läbi personaaltreener ja toitumisnõustaja Monika Soop. Teeme koos sinu kaaluprobleemidele lõpu ja alustame koos uue saledama eluga!
Registration is Closed
UUS SALEDAM SINA

Aeg ja koht

25. juuli 2020 10:00 – 17:00
Hestia Hotel Laulasmaa Spa, Puhkekodu tee 4, Laulasmaa, 76702 Harju maakond, Estonia

Kaalulangetuse seminar

Kui oled unistanud saledast, õnnelikust ja täisväärtuslikust elust aga siiani ei ole seda saavutanud, siis UUS SALEDAM SINA kaalulangetuse seminar on just see mida SINA vajad. Veedame koos ühe päikselise päeva imekaunis Laulasmaa SPA Hotellis, sööme täisväärtuslikku ja tasakaalustatud lõunat ning leiame üles põhjused, miks siiani ei ole suutnud SINA saavutada oma unelmate keha ja õnne ning kui lihtne see tegelikult on. 

Seminar algab koos hilise hommiku päikesega ning kestab kuni õhtuni, terve päeva jooksul viime sind läbi avastuste ja vabastuste, et saavutada tulevikus just selline keha, mida sina soovid! 

Esialgne seminari soodushind on 99 eurot, mis sisaldab lõunasööki (taimne või loomne), tasuta üllatust THE NEW YOU by Monika Soop programmide näol, toitumisnõustamist ning tegelike saladuste avastamist, miks siiani ei ole suutnud saavutada oma unistuste keha. 

See on ainulaadne võimalus sinul vabaneda elu lõpuni oma kaaluprobleemidest ning kui SINA seda tõeliselt soovid, siis on tulemused garanteeritud. 

Monika Soop

Piletid
Price
Quantity
Total
 • Seminari täispilet + lõuna
  €99
  VAT included
  €99
  VAT included
  0
  €0
 • Sooduspilet
  €29.90
  VAT included
  €29.90
  VAT included
  0
  €0
Total€0

share