top of page

Tere tulemast THE NEW YOU e-poodi!
 
Siit leiad endale kasulikke e-raamatuid maitsvate retseptidega, treeningprogramme treenimaks kas kodus või jõusaalis ning isegi treeningvahendeid, millega oma treeningud edukalt sooritada!
 

ULTIMATE FATLOSS - kolme kuu pakett , FATLOSS + FATLOST + GETTING FIT programmid

159,90 €
Laos
1
Toote üksikasjad

Soovid kaalu langetada ja samal ajal naiselikke lihaseid voolida, aga ei tea täpselt kuidas?

Minu kaalulangetuse programmide pakett on just Sinule – see viib Sind detailsete juhistega kolm kuud kestvale teekonnale. ULTIMATE FATLOSS valmistab Sind ette teadmiste ja aktiivsusega ja peale programmide läbimist oled pööranud oma elus täiesti uue lehe. Programmides on paindlik toitumine – välja on toodud näidismenüüd ning õpetus mida, millal ja kui palju süüa. Kui Sul on plaan väljas süüa, siis minu programmide juures on ka see võimalik – see on paindliku toitumise rõõm. Samuti saad Sina ise valida vastavalt oma isudele, mida soovid süüa ning saad toite alati ka vahetada.

PS! Korra nädalas on kohustuslik THE NEW YOU programmides elu nautida, maiustada või muid naudinguid teha täiel rinnal - sellega hoiad nii füüsilist kui ka vaimset tasakaaalu.

Treeningud kõikides programmides on vastavalt etappidele ning neid on lihtne jälgida, programmides on detailsed seletused, videod ning tehnika kontrollimiseks saab mulle alati saata vajadusel videoid. Esimestes programmides ei ole hüppamisi ega aeroobseid treeninguid, mis teevad need ideaalseks kaalulangetusel, hoides Sinu südame ja liigesed ilusti terved. Valida saab ka koduste ja jõusaali treeningute vahel, aga ma siiralt soovitan peale esimest nelja nädalat külastada paar korda teise programmi jooksul ka jõusaali (kuid vajadusel saab ka muidugi koduses tingimustes treeningu tehtud). Treeninguid on kolm kuni viis korda nädalas.

Kõik kolm pogrammi FATLOSS, FATLOST ja GETTING FIT on Sinu uue alguse jaoks esmatähtsad, andes Sulle enesekindluse, vabaduse, enesearmastuse, tervikliku teadmise tasakaalustatud toitumisest ning kaalu langetamisest. Minu tugi on kõikide programmide vältel garanteeritud ning kõiki programme korrigeeerin vastavalt Sinu vajadustele ja soovidele. Samuti ootan iga nädal Sinu tulemusi, rõõme ja muresid meilile ning mitte keegi ei jää THE NEW YOU programme tehes üksi. ME OLEME SELLES KOOS!

ULTIMATE FATLOSS pakett sisaldab: (FATLOSS + FATLOST + GETTING FIT programme)

  • 18 päeva menüüd erinevate retseptide alusel
  • 12 nädala treeningplaani koos videote ja seletustega
  • toitumisõpetust
  • motivatsiooni ja positiivse mõtlemise õpetusi
  • tasakaalustatud kaalulanguse ABC
  • minu tuge emaili ja telefoni teel terve programmi vältel
  • kingituseks 6-päeva soodne budget menüü retseptide alusel

*Programmi järgimiseks on vajalikud tuharakumm ning pikk kummilint - Soovitan Sulle enda suurepäraseid THE NEW YOU treeningkumme, mida saad vahendite alts soetada aga sobivad ka absoluutselt kõik teised tootjad.

Promise by Monika:

Garanteerin 100% tulemused, kui järgid kõike mida Sulle on ette kirjutatud. See on tõestatud, testitud ja nauditud paljude poolt enne Sind.

Lisa see toode lemikutesse

 

THE NEW YOU online programmid, väljakutsed ja treeningvahendid on loodud Sinu elukvaliteedi parandamiseks läbi toitumise, treeningute ja uue elustiili. PROGRAMMID ja VÄLJAKUTSED sisaldavad personaalset tuge interneti ja telefoni vahendusel ning vaid siis kui Sina seda soovid. Saates meie@thenewyou.ee aadressile oma ankeedi vastused saame Sind terve perioodi vältel toetada ning vastavalt sellele annan Sulle ka vajadusel muudatusi ja/või soovitusi. 

 

Mis vahe on VÄLJAKUTSETEL ja PROGRAMMIDEL? 

 

VÄLJAKUTSED toimuvad veebipõhises rakenduses, millele saad ligi kus iganes Sa viibid, samuti saad valida koduste/jõusaali hääljuhtimisega harjutuste vahel.

 

VÄLJAKUTSED sisaldavad mitusada retsepti ning toitumise õpetust, tugigruppi, nõuandeid jpm. Küll aga see on perioodiline, kaheksa nädalat tööd ja nädal pausi. 

 

PROGRAMMID on pdf-formaadis dokumendid, mis jäävad Sulle igaveseks ning nendega saad alustada millal iganes soovid ja vajadusel ka algusest alustada. Harjutuste videod on meie kodulehel, samamoodi ka vastavalt programmile ette antud 6 päeva menüü ning toitumise õpetus ja kõik juhised, mida vajad oma eesmärgi saavutamiseks.   

Klikka ülevalt POOD - VÄLJAKUTSE/PROGRAMMID ja loe täpsemalt.

bottom of page