top of page

Tere tulemast THE NEW YOU e-poodi!
 
Siit leiad endale kasulikke e-raamatuid maitsvate retseptidega, treeningprogramme treenimaks kas kodus või jõusaalis ning isegi treeningvahendeid, millega oma treeningud edukalt sooritada!
 

SUMMERBODY toitumine & treeningud rakenduses

69,90 €
Laos
1
Toote üksikasjad

Kas oled valmis imeliseks suveks, naiselikuks vormiks ja enesearmastuseks?

Kevadpäike juba äratab maailma, küll veel lumiselt aga siiski on aeg hakata mõtlema 2023 suve peale. Just praegu on õige aeg luua parim versioon iseendast, voolida vastupandamatud tuharad, naiselik rüht ning luua kõhu peale need imelised jooned, millest oled terve elu unistanud… ON AEG ÕITSEDA!

Minu uues online väljakutses keskendume üheskoos just enesearmastuse leidmisele, loome fantastilise tugigrupi interneti vahedusel, õpime kuidas tervislikult, kuid lihtsalt toituda ja põletame rasva, millele Sinu kehal enam kohta ei ole! Treeningutes keskendume tuharale, selja keskosale ning kõhulihastele nii kodus kui ka jõusaalis. - Mis toimub TNY rakenduses, millel saab ligi kust iganes Sa viibid ;)

Toitumine ning retseptid on üles ehitatud inimkeha vajaduspõhisele toitumisele toetudes ning eesmärgiks on rasvapõletus. Programmi järgi treenides saavutad tõeliselt trimmis, naiseliku ning suvise keha. Jõutreeninguid väljakutses on võimalik teha nii kodustes kui ka jõusaali tingimustes ning neid on kokku 3 korda nädalas (Soovi korral ka 5 lühemat treeningut) . Paneme tuhara, kõhu ja selja keskosa tõeliselt proovile ning kodustes tingimustes on vaid vaja THE NEW YOU kummide komplekti (tuhara kumm + pikk kummilint) ja vabaraskust (ei pea eraldi ostma, leiame ka kasutust kodustest vahenditest).

Väljakutset saame ka modifitseerida värsketele emmedele, liigeste vaegustega trennihuvilistele või raskelt ülekaalulistele. (märgi see kindlasti ankeeti eks)

Väljakutse toimub rakenduses (millele saab ligi kõikidest seadmetest kus iganes sa viibid) ja kestab kokku lausa kaheksa nädalat – mis on piisav aeg põletada rasva, toniseerida ülim naiselik vorm ning õpetada Sulle enesearmastust, kiitust ja väärikust!


Rakendus sisaldab:

  • 220 + erinevat kergesti tehtavat retsepti, mille seast saad valida välja oma lemmikud ja neid terve aeg soovi korral süüa (lisaks on veel õpetus, kuidas väljas süüa ning kõiki retsepte saab omaenda vajaduse põhiselt ka muuta)
  • Treeninguid nii kodus kui jõusaalis koos hääljuhtimise õpetusvideote ning detailsete kirjeldustega "Treeni koos Monikaga" stiilis.
  • Minu ning terve THE NEW YOU tiimi tuge meili ning telefoni teel kogu väljakutse vältel
  • VABA päeva terve nädala jooksul, kus saad puhata, maiustada ning elu nautida
  • kingituseks kaasa ka soodne 6 päeva menüü koos poe nimekirjaga, mis keskmiselt maksab 28 eurot inimese kohta (hind varieerub sinu asukoha suhtes, on võimalik veelgi soodsamalt)
  • Motivatsiooni nii teiste kaasliitujate, videotega kui Sinu enda tulemuste näol, suurepärast tugigruppi minu Facebooki kommuunis
  • Tasakaalustatud kaalulanguse ABC ja nõuandeid, kuidas peale väljakutset toituda ning kui ei soovi retsepte järgida, siis kuidas enda menüüd luua
  • kaalulangetuse psühholoogia raamatut veelgi sügavamateks muutusteks
  • Terve aeg saad sa suhelda ka teiste liikmetega, mis tekitab vägeva tugigrupi ja toetustunde

Online väljakutse kestab vahemikus 20.märts - 14. mai 2023 ning terve selle aja vältel saad Sa ligipääsu THE NEW YOU veebipõhisele rakendusele nii telefonist, arvutist, tabletist või isegi nutiteleviisorist. Need kaheksa nädalat muudavad tõeliselt Sinu elu ja kui Sina oled valmis muutuma, garanteerin ma Sulle ka tõelised tulemused.


VÕTA VASTU MINU VÄLJAKUTSE JA VIIME KOOS SINU UNISTUSED TÄIDE!


*Peale soetamist tuleb sulle kinnitusega email. Kui soovid personaalset tuge/lähenemist/nõuandeid või oled värske emme/beebiootel/sul on mõni vigastus või tervise mure lae kinnituse emailist alla küsimustik (saada need vastused esimesel võimalusel mulle meie@thenewyou.ee aadressile). Samut peale registreerimist oota enda emailile tervitust meie poolt ning edasiseid juhiseid, mis tuleb sinuni 24h jooksul peale tasumist (kontrolli alati ka junk, promotioms ja teised meilboksid) Rakenduse ligipääsu saad väljakutse perioodi vältel, ehk 20. märtsi varahommikul.

Lisa see toode lemikutesse

 

THE NEW YOU online programmid, väljakutsed ja treeningvahendid on loodud Sinu elukvaliteedi parandamiseks läbi toitumise, treeningute ja uue elustiili. PROGRAMMID ja VÄLJAKUTSED sisaldavad personaalset tuge interneti ja telefoni vahendusel ning vaid siis kui Sina seda soovid. Saates meie@thenewyou.ee aadressile oma ankeedi vastused saame Sind terve perioodi vältel toetada ning vastavalt sellele annan Sulle ka vajadusel muudatusi ja/või soovitusi. 

 

Mis vahe on VÄLJAKUTSETEL ja PROGRAMMIDEL? 

 

VÄLJAKUTSED toimuvad veebipõhises rakenduses, millele saad ligi kus iganes Sa viibid, samuti saad valida koduste/jõusaali hääljuhtimisega harjutuste vahel.

 

VÄLJAKUTSED sisaldavad mitusada retsepti ning toitumise õpetust, tugigruppi, nõuandeid jpm. Küll aga see on perioodiline, kaheksa nädalat tööd ja nädal pausi. 

 

PROGRAMMID on pdf-formaadis dokumendid, mis jäävad Sulle igaveseks ning nendega saad alustada millal iganes soovid ja vajadusel ka algusest alustada. Harjutuste videod on meie kodulehel, samamoodi ka vastavalt programmile ette antud 6 päeva menüü ning toitumise õpetus ja kõik juhised, mida vajad oma eesmärgi saavutamiseks.   

Klikka ülevalt POOD - VÄLJAKUTSE/PROGRAMMID ja loe täpsemalt.

bottom of page