top of page

Tere tulemast THE NEW YOU e-poodi!
 
Siit leiad endale kasulikke e-raamatuid maitsvate retseptidega, treeningprogramme treenimaks kas kodus või jõusaalis ning isegi treeningvahendeid, millega oma treeningud edukalt sooritada!
 

RANNAVORMI RETSEPT - online toitumis- ja treeningväljakutse rakenduses

69,90 €
Läbimüüdud
1
Toote üksikasjad

RANNAVORMI RETSEPT 2024


Kas oled valmis õppima, mis on tõeliste edulugude saladus ning saavutama iseenda unistuste rannavorm? Kui jah, siis nüüd on selleks parim aeg: kõik meie ümber soosib liikumist, positiivset maailmavaadet ning aknast sisse paistev päike teeb meile imelise kingituse tõstes meie energiataset. Kasutame seda aega iseenda eneseareguks ja õpime selgeks toitumise, naudime vägevaid retsepte, teeme jõutreeninguid ning suhtleme soovi korral ka kaasvõitlejatega. Kõik selleks, et saavutada iseenda unistuste rannavorm ning õppida selgeks edulugude retsept.


Väljakutse kestab 15. juuli - 11. august 2024, sel perioodil pääsed THE NEW YOU mugavasse veebipõhisesse rakendusse. Liitudes saad endale juhised, kuidas koheselt enda mõttemaailma ja toidulauaga tegelema hakata, laadides alla "Uus Saledam Sina" eraamat.

Väljakutse sobib nii alustajatele, jätkajatele kui ka edasijõudnutele. Värsketele emmedele, raskelt ülekaalulistele kui ka liigese vaegustega trennilistele* (viimaste puhul tuleb kindlasti mind sellest teavitada ning täita ankeet, mille saad alla laadida peale soetamist.)


Rakendus sisaldab:

  • Mitusada erinevat kergesti tehtavat retsepti, mille seast saad valida välja oma lemmikud ja neid terve aeg soovi korral süüa ning otse loomulikult ka TOITUMISE ÕPETUS, kuidas/mida ja millal süüa ning toite soovi korral välja vahetada.
  • 3x nädalas jõutreeninguid nii kodus kui jõusaalis koos õpetusvideote ning detailsete kirjeldustega + "TREENI KOOS MONIKAGA" koduses verisoonis saad terve treeningu koos Monikaga kaasa teha - kodustes treeningutes vajad Sa treeningkummide komplekti , sobivad ka samalaadsed treeningkummid.
  • Monika Kahro (auhinnatud Toitumisnõustaja & Personaaltreener) ning terve THE NEW YOU tiimi tuge/treeningute tehnika kontrolli meili ning telefoni teel kogu väljakutse vältel. Soovi korral ka videokohtumised personaalseks toeks.
  • VABA päeva terve nädala jooksul, kus saad puhata, maiustada ning elu nautida & tähistada
  • Kingituseks kaasa KAALULANGETUSE MÕTTEVIISI E-RAAMAT ja soodne 6 päeva menüü koos ostunimekirjaga, milles toiduained maksavad keskmiselt 28 eurot inimese kohta.
  • Motivatsiooni THE NEW YOU facebooki kommuunis ning soovi korral messengeri chati koos teiste liikmetega, mis tekitab vägeva tugigrupi ja toetustunde.
  • Videoloenguid, nippe ja nõuandeid lihtsaks/tervislikuks ja püsivaks kehakoostise muutmiseks ja tervise teekonnaks ning uue elustiili hoidmiseks.
  • IGA NÄDAL TULEMUSI (toimib vaid ettekirjutuste järgimisel)
  • Soovi korral on võimalik ka kohtuda Myfitness Ülemiste City klubis , kas tehnika kontrolliks, kehaanalüüsiks või toeks (lisandud tasu)


Online väljakutse kestab vahemikus 15. juuli - 11. august 2024 ning terve selle aja vältel saad Sa ligipääsu THE NEW YOU veebipõhisele rakendusele nii telefonist, arvutist, tabletist või isegi nutiteleviisorist, kus iganes Sa viibid. 24h enne algust tuleb rakenduse ligipääsu info!


Kui soovid personaalset lähenemist/tuge või kui oled beebiootel; värske emme; raskelt ülekaaluline; Sinul esineb mõni diagnoos või vigastus saada mulle palun KÜSIMUSTIKU vastused meie@thenewyou.ee aadressile (mille saad alla laadida tasumisel meie kodulehel või kinnituse emailis)

Lisa see toode lemikutesse

 

THE NEW YOU online programmid, väljakutsed ja treeningvahendid on loodud Sinu elukvaliteedi parandamiseks läbi toitumise, treeningute ja uue elustiili. PROGRAMMID ja VÄLJAKUTSED sisaldavad personaalset tuge interneti ja telefoni vahendusel ning vaid siis kui Sina seda soovid. Saates meie@thenewyou.ee aadressile oma ankeedi vastused saame Sind terve perioodi vältel toetada ning vastavalt sellele annan Sulle ka vajadusel muudatusi ja/või soovitusi. 

 

Mis vahe on VÄLJAKUTSETEL ja PROGRAMMIDEL? 

 

VÄLJAKUTSED toimuvad veebipõhises rakenduses, millele saad ligi kus iganes Sa viibid, samuti saad valida koduste/jõusaali hääljuhtimisega harjutuste vahel.

 

VÄLJAKUTSED sisaldavad mitusada retsepti ning toitumise õpetust, tugigruppi, nõuandeid jpm. Küll aga see on perioodiline, kaheksa nädalat tööd ja nädal pausi. 

 

PROGRAMMID on pdf-formaadis dokumendid, mis jäävad Sulle igaveseks ning nendega saad alustada millal iganes soovid ja vajadusel ka algusest alustada. Harjutuste videod on meie kodulehel, samamoodi ka vastavalt programmile ette antud 6 päeva menüü ning toitumise õpetus ja kõik juhised, mida vajad oma eesmärgi saavutamiseks.   

Klikka ülevalt POOD - VÄLJAKUTSE/PROGRAMMID ja loe täpsemalt.

bottom of page