top of page

Tere tulemast THE NEW YOU e-poodi!
 
Siit leiad endale kasulikke e-raamatuid maitsvate retseptidega, treeningprogramme treenimaks kas kodus või jõusaalis ning isegi treeningvahendeid, millega oma treeningud edukalt sooritada!
 

MEESTE ERI - kaalulangetuse online programm (toit ja trenn)

281
59,90 €
Laos
1
Toote üksikasjad

Kaalulangetuse teekonna algus mehele!

Allalaetavalt lingilt leiad küsimustiku ja programmi, kui Sa soovid personaalset tuge, palun täida küsimustik ning saada see meie@thenewyou.ee aadressile.

See programm on loodud just Sinule, kui sa oled mees, kes soovib jõuda tervisliku kehakaaluni, õppida tasakaalustatud toitumist ning tugevdada oma üldist vormi. Soovid jõuda tõelise enesekindluseni ning leida taas oma mehelikkus ning saavutada iseenda parim versioon!

Tervislik kaalulangetus mehele sobib nii algajale kui ka mehele, kes on korduvalt juba varem proovinud, aga ei ole suutnud tulemusi saavutada. Samuti sobib programm neile, kes on varem aktiivselt treeninud, aga on nüüd sisse jätnud pausi. Seega sobib programm ideaalselt meestele, kes soovivad saavutada tulemusi, õppida ära tervislik ja tasakaalustatud toitumine ning teha seda kõike kaalulangetuse eesmärgil. Programm sobib ka liigesvaegustega inimestele kuna ei sisalda hüppamisi. See on Sinu tõelise kaalulangetuse algus!


Programm sisaldab:

  • 6 päeva menüüd erinevate retseptide alusel (mida saab vastavalt soovitustele muuta)
  • 4 nädala treeningplaani (sobib treenimiseks nii kodus kui jõusaalis)
  • 4 nädala toitumisprogrammi (õpetust, kuidas mida ja millal süüa)
  • õpetust, mida teha siis, kui ei jõua toite valmis teha- paindlik toitumine ning selle järgimine kiire elutempoga mehele
  • motivatsiooni
  • positiivset mõtlemist
  • tasakaalustatud kaalulanguse ABC
  • meie tuge emaili ja telefoni teel terve programmi vältel


Kodustest vahenditest on Sinul vaja pikka kummilinti ning raskusi (võimalik kasutada ka kodust leitavaid olmeesemeid, kirjuta mulle ning oleme koos loovad!)

Samuti on kõikides THE NEW YOU programmides kohustuslik nautida korra nädalas elu, süüa ja juua mida soovid kuna see tagab vaimse heaolu ning tasakaalu kaalulangetuse teekonnal. Seega ei jää sa mitte millestki ilma ja lisaks tagad sa endale tõeliselt püsiva tulemuse ning tervisliku meheliku vormi, samal ajal tundes ennast hästi, täisväärtusliku, terve ja tõelise mehena.


OLE PARIM VERSIOON ISEENDAST!


Lisa see toode lemikutesse

 

THE NEW YOU online programmid, väljakutsed ja treeningvahendid on loodud Sinu elukvaliteedi parandamiseks läbi toitumise, treeningute ja uue elustiili. PROGRAMMID ja VÄLJAKUTSED sisaldavad personaalset tuge interneti ja telefoni vahendusel ning vaid siis kui Sina seda soovid. Saates meie@thenewyou.ee aadressile oma ankeedi vastused saame Sind terve perioodi vältel toetada ning vastavalt sellele annan Sulle ka vajadusel muudatusi ja/või soovitusi. 

 

Mis vahe on VÄLJAKUTSETEL ja PROGRAMMIDEL? 

 

VÄLJAKUTSED toimuvad veebipõhises rakenduses, millele saad ligi kus iganes Sa viibid, samuti saad valida koduste/jõusaali hääljuhtimisega harjutuste vahel.

 

VÄLJAKUTSED sisaldavad mitusada retsepti ning toitumise õpetust, tugigruppi, nõuandeid jpm. Küll aga see on perioodiline, kaheksa nädalat tööd ja nädal pausi. 

 

PROGRAMMID on pdf-formaadis dokumendid, mis jäävad Sulle igaveseks ning nendega saad alustada millal iganes soovid ja vajadusel ka algusest alustada. Harjutuste videod on meie kodulehel, samamoodi ka vastavalt programmile ette antud 6 päeva menüü ning toitumise õpetus ja kõik juhised, mida vajad oma eesmärgi saavutamiseks.   

Klikka ülevalt POOD - VÄLJAKUTSE/PROGRAMMID ja loe täpsemalt.

bottom of page