top of page

Tere tulemast THE NEW YOU e-poodi!
 
Siit leiad endale kasulikke e-raamatuid maitsvate retseptidega, treeningprogramme treenimaks kas kodus või jõusaalis ning isegi treeningvahendeid, millega oma treeningud edukalt sooritada!
 

Kodu GYM kummid - treeningkummide komplekt käepidemetega

34,90 €
Laos
1
Toote üksikasjad

Treeningkummide komplekt käepidemetega

Treeni kodus, sõbranna juures või suvilas koos meie uute treeningkummidega, millega on võimalus viia oma treenitus täiesti uuele tasemele tänu vastupanu lisamisele, mugavatele käepidemetele ning pahkluu kinnitustele.


Treeningkummide komplekt käepidemetega sisaldab:

  • 5 erinevat treeningkummi vastupanuga 4.6kg, 9.1kg, 13.6kg, 18,2kg, 22.7kg (raskuseid on võimalik kasutada nii koos kui ka eraldi)
  • 1 ukseankur (mugav kinnitus kodusele uksele)
  • 2x käepide (võimalik kasutada ka jõusaalis)
  • 2x pahkluu kinnitus (võimalik kasutada ka jõusaalis)
  • kaasaskantav kott kummide jaoks

Treeningkummid on sobilikud nii alustajatele, jätkajatele kui ka edasijõudnule treenijale ning on just õige komplekt kaasa pakkimiseks, treenides just seal kus sinule parasjagu meeldib! (ka jõusaalis)


PS! Treeningkummidega tuleb kaasa ka nelja nädala süsteemne treeningkava koos vahendi õpetuse videotega, mille saadame Sulle emailile 24h jooksul.


Sinu treeningkummide kompekt tuleb Sinuni 3-5 tööpäeva jooksul itella pakiautomaati, veendu oma telefoni numbri ja emaili korrektsuses! - (pühade ajal kiirete kinkide korral on võimalik Tallinna piires ka ise järele tulla, kirjuta mulle 56842423)

Lisa see toode lemikutesse

 

THE NEW YOU online programmid, väljakutsed ja treeningvahendid on loodud Sinu elukvaliteedi parandamiseks läbi toitumise, treeningute ja uue elustiili. PROGRAMMID ja VÄLJAKUTSED sisaldavad personaalset tuge interneti ja telefoni vahendusel ning vaid siis kui Sina seda soovid. Saates meie@thenewyou.ee aadressile oma ankeedi vastused saame Sind terve perioodi vältel toetada ning vastavalt sellele annan Sulle ka vajadusel muudatusi ja/või soovitusi. 

 

Mis vahe on VÄLJAKUTSETEL ja PROGRAMMIDEL? 

 

VÄLJAKUTSED toimuvad veebipõhises rakenduses, millele saad ligi kus iganes Sa viibid, samuti saad valida koduste/jõusaali hääljuhtimisega harjutuste vahel.

 

VÄLJAKUTSED sisaldavad mitusada retsepti ning toitumise õpetust, tugigruppi, nõuandeid jpm. Küll aga see on perioodiline, kaheksa nädalat tööd ja nädal pausi. 

 

PROGRAMMID on pdf-formaadis dokumendid, mis jäävad Sulle igaveseks ning nendega saad alustada millal iganes soovid ja vajadusel ka algusest alustada. Harjutuste videod on meie kodulehel, samamoodi ka vastavalt programmile ette antud 6 päeva menüü ning toitumise õpetus ja kõik juhised, mida vajad oma eesmärgi saavutamiseks.   

Klikka ülevalt POOD - VÄLJAKUTSE/PROGRAMMID ja loe täpsemalt.

bottom of page