top of page

Tere tulemast THE NEW YOU e-poodi!

 

Siit leiad endale kasulikke e-raamatuid maitsvate retseptidega, treeningprogramme treenimaks kas kodus või jõusaalis ning isegi treeningvahendeid, millega oma treeningud edukalt sooritada!

 

THE NEW YOU online programmid, väljakutsed ja treeningvahendid on loodud Sinu elukvaliteedi parandamiseks läbi toitumise/treeningute ja uue elustiili. 

Kingi väljakutse

69,90 €
Laos
1
Toote üksikasjad

THE NEW YOU väljakutsete kinkekaart!

Mis saaks olla veelgi vägevam kui kinkida tervist, enesekindlust, vägevat rühti, suuremat aeroobset võimekust, parimaid maitseelamusi kiire kokkamise juures, hüdreeritud keha, tõelisi muutuseid, kaalulangetust, tervislikku elustiili ning teadmisi tervislikust elustiilist, mis jäävad kogu eluks?

Selleks tegin Sulle kinkekaardid, mida saad kinkida endale kallitele inimestele, kas füüsilisel või digitaalsel kujul (saame saata nii postiga kui ka emaili teel).

Kinkekaardi sisu on ligipääs väljakutsele! Kui peaks selguma, et Sinu lähedane ei saa mingil põhjusel väljakutsest osa võtta, on võimalik alustada ka samas väärtuses programmiga!

Kui soovid lisada ka kummide komplekti, siis soeta kummide komplekt + kinkekaart mõlemad ning saame saata need Sinu sõbrale imelises kinkekotis!

Aitäh Sulle, et soovid jagada tervist ja olla inspiratsiooniks ning teejuhiks!

PS! Kinkekaart kehtib 12 kuud peale ostu sooritamist. Kinkekaardiga tasumisel palun pöörduda meie@thenewyou.ee poole, ning teeme vajalikud toimingud Sinu armsamaga ise ära :)

Lisa see toode lemikutesse
bottom of page