top of page

Tere tulemast THE NEW YOU e-poodi!
 
Siit leiad endale kasulikke e-raamatuid maitsvate retseptidega, treeningprogramme treenimaks kas kodus või jõusaalis ning isegi treeningvahendeid, millega oma treeningud edukalt sooritada!
 

4.FIT HAPPENS - kuue nädalane toitumis- ja treeningprogramm edasijõudnutele

59,90 €
Laos
1
Toote üksikasjad

FIT HAPPENS by Monika Soop

Allalaetavalt lingilt leiad küsimustiku ja programmi, kui Sa soovid personaalset tuge, palun täida küsimustik ning saada see meie@thenewyou.ee aadressile.

Minu uus kuue nädalane toitumise ja treeningprogramm on mõeldud just Sinule, kui tunned, et vajad seda ekstra sammu, et saavutada veelgi vägevamaid tulemusi, õppida ära kuidas edasi liikuda ning näha mida Sinu keha tõeliselt suudab saavutada. Minu edasijõudnute programm sisaldab selgitusi süsteemsest treeningust, kuidas oma keha lihasmassi veelgi enam aktiviseerida ning kuidas täpemalt toituda, kui soovime oma kehal veelgi enam rasva põletada, lihasmassi naiselikult vormida, aeroobset vastupanuvõimet ning südame ja kopsude tööd parandada. Selle kõige juures treenides vaid 3-5x nädalas ning ka ühe päeva täiesti vabalt elu nautida. Sellise koormuse juures on tõeliselt võimalik oma lihasmass välja tuua ning seda viimset rasva põletada, kas oled selleks valmis?

Programmis olev koormus sobib edasijõudnutele treenijatele (oled eelnevalt teinud treeningut või läbinud THE NEW YOU porgrammi või väljakutse) ning treeningutes on eraldi välja toodud nii kodused kui ka jõusaali harjutused, samuti saad iga kell nende vahel mugavalt valida. Lisaks jõutreeningutele keskendume ka aeroobsele liikumisele, taastumisele ning venitusharjutustele, et saavutada see tõeline tasakaal puhkuse ja pingutuse vahel, samaaegselt fantastiline välja nähes.

Toitumine programmis on tasakaalustatud ja paindlik ehk Sa võid süüa nii kodus kui ka võõrsil, samuti saad õpetuse alusel retseptidest ideaalselt toiduaineid välja vahetada või lausa luua oma enda retsepte, enda maitsete ning soovide järgi - ka see õpetus on olemas. Minu programmid on vastavalt Sinu vajadustele. Peale soetamist tuleb Sulle küsimustik, mille põhjal saame teha vastavad muudatused või saata Sinu jaoks isiklikud soovitused. (see kehtib nii toitumise, rühimurede kui muude vigastuste korral, siis kui arst on andnud loa Sinul treenida).

Sellel teekonnal ei jää sa üksi, mina olen Sulle terve aja jooksul toeks nii telefoni kui ma emaili teel – ootan küsimusi/rõõme ja muresid. Samuti on kohustuslik korra nädalas saata mulle oma arengust email, nii saan Sind veelgi enam aidata ning koos Sinuga tulemusi nautida. Alustame koos ning viime Sinu naiselikud ja saledad unistused täide!

PS! Korra nädalas on kohustuslik THE NEW YOU programmides elu nautida, maiustada või muid naudinguid teha täiel rinnal - hoiad sellega nii füüsilist kui ka vaimset tasakaaalu.

Programm sisaldab:

  • 6 nädala treeningplaani nii koju kui ka jõusaali (harjutused on kõik detailselt kirjeldatud ning Sinu jaoks üles filmitud, samuti vajadusel saab saata mulle oma tehnikast videod, et saaksin Sind veelgi enam aidata)
  • toitumisõpetust ning retsepte (toitumise õpetus on piandlik, lihtne ning retseptid on imemaitsvad, mida on kiire valmistada ja sobivad erinevates kogustes tervele perele)
  • motivatsiooni (nii minu, terve THE NEW YOU tiimi kui ka kõikide teiste kaastreenijate näol online või teelfoni vahendusel)
  • positiivset mõtlemist nii oma keha kui vaimu suunas (see toimib lausa võluväel, järgi oma vaimset muutust ning maailma vaadet iga nädala lõikes)
  • tasakaalustatud kaalulanguse ABC (toitumise ning elustiili lihtsat õpetust, tõeliste tulemuste saavutamiseks)
  • minu tuge emaili ja telefoni teel terve programmi vältel
  • Promise by Monika- Garanteerin 100% tulemused, kui järgid kõike mida Sulle on ette kirjutatud.

Programmi järgimiseks on vajalikud tuharakumm ning pikk kummilint - soovitan Sulle enda suurepäraseid THE NEW YOU treeningkumme, mida saad vahendite alts soetada aga sobivad ka absoluutselt kõik teised tootjad

Lisa see toode lemikutesse

 

THE NEW YOU online programmid, väljakutsed ja treeningvahendid on loodud Sinu elukvaliteedi parandamiseks läbi toitumise, treeningute ja uue elustiili. PROGRAMMID ja VÄLJAKUTSED sisaldavad personaalset tuge interneti ja telefoni vahendusel ning vaid siis kui Sina seda soovid. Saates meie@thenewyou.ee aadressile oma ankeedi vastused saame Sind terve perioodi vältel toetada ning vastavalt sellele annan Sulle ka vajadusel muudatusi ja/või soovitusi. 

 

Mis vahe on VÄLJAKUTSETEL ja PROGRAMMIDEL? 

 

VÄLJAKUTSED toimuvad veebipõhises rakenduses, millele saad ligi kus iganes Sa viibid, samuti saad valida koduste/jõusaali hääljuhtimisega harjutuste vahel.

 

VÄLJAKUTSED sisaldavad mitusada retsepti ning toitumise õpetust, tugigruppi, nõuandeid jpm. Küll aga see on perioodiline, kaheksa nädalat tööd ja nädal pausi. 

 

PROGRAMMID on pdf-formaadis dokumendid, mis jäävad Sulle igaveseks ning nendega saad alustada millal iganes soovid ja vajadusel ka algusest alustada. Harjutuste videod on meie kodulehel, samamoodi ka vastavalt programmile ette antud 6 päeva menüü ning toitumise õpetus ja kõik juhised, mida vajad oma eesmärgi saavutamiseks.   

Klikka ülevalt POOD - VÄLJAKUTSE/PROGRAMMID ja loe täpsemalt.

bottom of page